Žygis visureigiu paspirtuku Neries regioniame parke

Rezervuoti

Kviečiame atrasti užburiantį Neries slėnio grožį riedant begarsiais elektriniais paspirtukais tarp upės vingių ir tankaus miško. Važiuodami smelėtu miško keliuku galėsite stabtelti prie daugelio kultūros ir paveldo objektų, gerėtis pušynu ir vaizdingomis kalvomis. O kur dar magiški, mitais apipinti akmenys, tyri šaltiniai, paslaptingasis “Raganų ratas”, stebėjimo aikštelės su žvilgsnį prikaustančiomis panoramomis: sunku surasti labiau atpalaiduojantį būdą praleisti vakarą.

Ši trasa – tai džiugus nuotykis keliaujant visureigiais paspirtukais. Taip ne tik neteršite gamtos, bet ir spėsite joje įsibūti, giliau ją pajusti ir pernelyg nepavargsite! Žiedinė kairiojo Neries kranto turizmo trasa vingiuoja tiek miško keliukais, tiek žvyrkeliu.

  • Žygio trukmė: 3 h
  • Maršruto ilgis: 20 km
  • Kaina: 35 Eur / asmeniui
  • Pradžia: Bražuolės stovyklavietė
  • Pabaiga: Bražuilės stovyklavietė

 

 

Saugumas

Socialinė izoliacija

Pasaulio sveikatos organizacija rekomenduoja laikytis mažiausiai 1 m atstumo nuo kitų asmenų. Koronavirusas plinta oro-lašeliniu būdu, todėl artimi kontaktai kelia užsikrėtimo pavojų. Pajutus bet kokius peršalimo simptomus privaloma likti namie ir vengti kontakto su išorine aplinka: šios taisyklės nesilaikymas gręsia administracine ir baudžiamąja atsakomybe.

Pramogas organizuojame tik asmeniniu transportu pasiekiamose vietose. Laikomės mažiausiai 3 m fizinio atstumo nuo klientų, nedirbame su grupėmis ir pasiliekame sau teisę atsisakyti teikti paslaugas peršalimo simptomus turintiems klientams. Apie pastebėtą karantino taisyklių nesilaikymą ketiname informuoti atsakingas institucijas.

Higiena

Baidarės, irklentės ir elektriniai paspirtukai po kiekvieno naudojimo kruopščiai dezinfekuojami. Koronavirusas ant neporėtų paviršių, tokių kaip plienas ar plastmasė gali išlikti iki 9 dienų, tačiau jis nėra atsparus UV spinduliams, todėl gamtoje kelia daug mažesnį pavojų nei uždarose patalpose.