Šiokiadienių vakarais kviečiame ilsėtis gamtoje, riedant miško takeliais visureigiu paspirtuku. Mes esame iš tų, kurie meta kelią dėl takelio, tačiau važinėdami elektriniais paspirtukais renkamės tik takelius ir keliukus, nedraskydami samanų. Žygiams gamtoje naudojame elektrinius paspirtukus su amortizatoriais ir blogam keliui paruoštomis padangomis.

Šiuo metu kuriame naujus visureigių paspirtukų maršrutus ir kviečiame tikrus nuotykių ieškotojus iš Vilniaus juos išbandyti pigiau. Jei susidomėjote, kviečiame užpildyti anketą 🙂

Kelionė visureigiu paspirtukų laukais ir miško takeliais

Balandžio 11 d.

Pandemijos ir karantino sąlygomis dėl asmeninio ir visuomenės saugumo labai svarbu laikytis karantino taisyklių. Todėl gerbdami jas, kviečiame stiprinti imunitetą ir semtis gerų emocijų šeimyniniame paspirtukų žygyje gamtoje.
Poilsį gamtoje nesiburiuojant, vykstant asmeniniu transportu karantino sąlygomis rekomenduoja Vilniaus miesto savivaldybė. Infektologas Arvydas Ambrozaitis teigia, kad begiojimas parkuose laikantis saugaus atstumo nuo kitų praeivių yra saugus.

  • Kelionės atstumas – 15 km
  • Kelionės trukmė – iki 3 h.
  • Vieta: miškas, ne toliau nei 30 min. automobiliu nuo Vilniaus miesto. Tikslią vietą pranešime likus savaitei iki žygio.
  • Sudėtingumas: vidutinis (keliausite nuošaliais miško keliukais)
  • Susitikimo vieta: skelbsime savaitę prieš
  • Dalyvių skaičius: <5
  • Kaina: 30 Eur / asmeniui

Saugumas: paspirtukai dezinfekuoti ir išvalyti, saugiu atstumu jus lydės instruktorius, kuris pasirūpins, kad nepasiklystumėte ir nesusižeistumėte. Bus prašoma naudotis apsauginėmis kaukėmis ar skarelėmis. Paspirtukai bus pristatyti į žygio pradžios tašką.
Naudojame Inokim OX paspirtukus su bekelės amortizatoriais ir pravažiomis padangomis.

Registracija

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų tel. numeris

 

 

Saugumas

Socialinė izoliacija

Pasaulio sveikatos organizacija rekomenduoja laikytis mažiausiai 1 m atstumo nuo kitų asmenų. Koronavirusas plinta oro-lašeliniu būdu, todėl artimi kontaktai kelia užsikrėtimo pavojų. Pajutus bet kokius peršalimo simptomus privaloma likti namie ir vengti kontakto su išorine aplinka: šios taisyklės nesilaikymas gręsia administracine ir baudžiamąja atsakomybe.

Pramogas organizuojame tik asmeniniu transportu pasiekiamose vietose. Laikomės mažiausiai 3 m fizinio atstumo nuo klientų, nedirbame su grupėmis ir pasiliekame sau teisę atsisakyti teikti paslaugas peršalimo simptomus turintiems klientams. Apie pastebėtą karantino taisyklių nesilaikymą ketiname informuoti atsakingas institucijas.

Higiena

Baidarės, irklentės ir elektriniai paspirtukai po kiekvieno naudojimo kruopščiai dezinfekuojami. Koronavirusas ant neporėtų paviršių, tokių kaip plienas ar plastmasė gali išlikti iki 9 dienų, tačiau jis nėra atsparus UV spinduliams, todėl gamtoje kelia daug mažesnį pavojų nei uždarose patalpose.