Kas yra SUP TAXI?

Tai irklenčių gabenimo paslauga, kuri leidžia visiems, turintiems savo irklentes, patogiai plaukioti upėmis. Turint savo irklentę patogu ją transportuoti ir plaukioti ežeruose, tačiau norint plaukti upe reikia arba parirkluoti prieš srovę arba vykti su dviems automobiliais (vienas lieka prie starto, kitas prie finišo). Norėdami padėti išspręsti šią problemą – siūlome Jums palikti savo automobilį ten, kur norėsite finišuoti, o mes jus ir jūsų irklentę nuvešime prie starto.

Prieš kelis metus irklentės mūsų vandeningoje šalyje buvo retenybė ir keistenybė. Kažkas viduryje ežero ar upės stovi ant lentos su irklu ir plaukia į kažkur. Gal dėl to „vandeningumo“ ir daugybės puikių vietų prasiplaukti, galbūt dėl patogumo ir funkcionalumo, galbūt dėl smagumo, o gal dėl visko sudėjus kartu – irklentės tapo tokios populiaros, jog dabar sunku rasti bent kartą neišbandžiusio šios pramogos žmogaus. Ir vis daugiau žmonių nusprendžia taip stipriai susieti savo gyvenimą su irklente, jog nutaria įsigyti nuosvą. Ir tokių irklenčių entuziastų kiekvienais metais vis daugiau! Ačiū rinkos ekonomikai! Didėjanti paklausa sąlygojo irklenčių gamintojų konkurenciją ir žemėjančias kainas. Dabar nusipirkti irklentę gali daugelis ir kiekvienais metais kainos (ganėtinai protingai) mažėja.

Viskas gerai, kai turi savo irklentę ir nori su ja paplaukioti, tarkim, ežere. Problema, kai norisi su irklente leistis žemyn upe. Prieš srovę neparplauksi. O upės srovė tikrai turi savo žavesio ir irklentei bei sau neleisti pasimėgauti upės teikiamais privalumais būtų tikrai nedovanotina. Dirbdami jau daugelį metų pastebėjome, kad SUP TAXI poreikis tikrai yra. Todėl šią vasarą pristatome naują irklentės pavežėjimo paslaugą.

irklentes taxi

Kaip veikia SUP taxi?

Susisiekiate su mumis, susitariame dėl tinkamo laiko, vietos ir viskas. Susitinkame ten, kur baigsite savo plaukimą ir paliksite automobilį. Tuomet nuvežame jus į norimo starto vietą ir paleidžiame plaukti. Grįžtate kada norite, galite plaukti greitai, galite ramiai – visas laikas Jūsų, nes jūsų transportas lauks tiek kiek reikės, ten kur jį paliksite.

Kur galiu plaukti su savo irklente?

Neries upėje (pasirinktinai: nuo Verkių malūno, Šilo tilto, Valakampių paplūdymio ar jums patogios kitos vietos);

Vokės upėje;

Merkio upėje;

Ūlos upėje.

Privalumai plaukiant grupėmis: 

Jei ir jūsų draugai turi irklentes, galime susitarti dėl didesnių grupių nuvežimo į Jūsų pageidaujamas lokacijas.

Kaina: 5 €*

*Jei naudojate mūsų atstovaujamo prekės ženklo ikrlentes „Aquadesign“ – SUP TAXI kaina – 3 €

DĖMESIO! Visiems įsigijusiems irklentes iš mūsų dovanojame 10 kartų SUP TAXI paslaugą. Mūsų ikrklenčių parduotuvę galite apžiūrėti paspaudę čia.

Dėl SUP TAXI paslaugos kreipkitės telefonu: 861150066

irklenciu taxi