>>> Atgal į sodybos puslapį

Baidarių ir irklenčių nuoma Dzūkijoje

Baidarių ir irklenčių nuoma pietų Lietuvoje: kviečiame aktyviai pramogauti nuostabioje gamtoje. Dzūkija, unikalus Lietuvos regionas, pasižymintis neaprėpiamomais pušynais ir švariausiomis Lietuvos upėmis. Unikalūs, gatvinio tipo etnografiniai kaimai dažniausiai išsidėstę upių pakrantėse. Dzūkijos Nacionalinis parkas pasižymi ypač įdomiu, kultūrinu landšaftu: nuostabia senovės dzūkų veiklos padarinių ir gamtos sinteze. Kelionė Dzūkijomis upėmis yra puikiausias būdas mėgautis gamtos stebuklais.

Baidarių nuoma

Plaukite baidarėmis Grūda; baidarėmis ir irklentėmis Merkiu, Ūla. Siūlome plaukti baidarėmis ir irklentėmis nuostabiausiomis Dzūkijos upėmis. Baigę maršrutą viena iš trijų gražiausių Dzūkijos upių vos už trijų šimtų metrų rasite karštą pirtį ir jaukų prieglobstį mūsų kaimo turizmo sodyboje. Baidarių ir irklenčių nuoma Dzūkijoje, Puvočių kaime. Kviečiame apsistoti SUP Rančoje. Po kelionės irklentėmis ir baidarėmis galėsite pasikaitinti autentiškoje pirtelėje.

Baidarėmis Grūda

Grūda – upė tikriems nuotykių megėjams. Nors tai lygumų upė, išsiraizgiusi Dainavos lygumoje, joje netrūksta išvartų ir akmenų, kurie baidarių megėjams pateiks neišdildomų įspūdžių. Nuostabūs pušimis apaugę skardžiai, ir besikeičiantis peizažas tiesiog glosto nuo miesto džiunglių pavargusias akis. Ūpė gražiausia plaukiant nuo Marcinkonių.

Marcinkonys – Puvočiai
6-8 valandos

Tiltas – Puvočiai
3-4 valandos

Baidarėmis ir irklentėmis Ūla

Ūla – viena gražiausių Lietuvos upių, labai mėgstama baidarių megėjų. Tai didžiausias Merkio intakas. Ūlos ilgis – 84 km, iš kurių 25 km ji vingiuoja Dzūkijos Nacionaliniu parku. Žemyninės kopos, didžiuliai šlaitai, išvartos, akmenys ir slenkstis – ši upė sužavės kiekvieną vandens nuotykių entuziastą. Plaukdami aplankysite Ūlos akį – legendomis apipintą gyvybėsn šaltinį, Trakiškių galvagubrį, senovines bitininkystės tradicijas menančias drevėtas Pušis.

Mančiagirė – Puvočiai
5-7 valandos

Zervynos – Puvočiai
7-8 valandos

Kriokšlys – Puvočiai
10-14 valandų
Baidarėmis Merkiu
Švariausia Lietuvos upė dėl savo ramios tėkmės ir puikaus kraštovaizdžio mėgstama šeimų ir pradenančiųjų baidaristų.

Baidarėmis ir irklentėmis Merkiu

Perloja – Puvočiai
7-8 valandos

Baidarių ir irklenčių nuoma

Baidarių ir irklenčių nuoma

Dar nesate bandę irklenčių?

Kviečiame į irklenčių bazinio irklavimo pamoką viename ir Dzūkijos ežerų. Plaukimas irklente nėra sudėtingas, bet išmokus tai daryti techniškai, suteiks daug daugiau naudos ir malonumo. Jei Jūsų kompanijoje yra ir baidarių megėjų, galime suorganizuoti mišrų baidarių – irklenčių turą.