Oficialus RAFTA puslapis

Nuostabus RAFTA festivalis kviečia muzika mėgautis vandenyje, šiais metais ir mes Jums siūlome renginį stebėti iš kitos perspektyvos – vaikščiojant vandeniu, arba kitaip – SUP’inant! Kas tas supinimas? Sup’inti reiškia plaukti irklente (SUP board – Stand Up Paddle board). Tik stovėdami ant irklentės galėsite pamatyti kuršių marias naujomis akimis iš kitos perspektyvos. Kelionė irklente ne tik suteikia puikių emocijų, tačiau tai puiki viso kūno mankšta. Jei turite irklentę, prisijunkite prie mūsų – kompanijoje plaukti daug smagiau. Jei dar neturite, ne bėda – išnuomuosime arba padėsime įsigyti.

SUP maršrutas: Kuršių marios

Rezervacija telefonu: +37061150066

Irklentės nuomos kaina aina: 35 Eur / dienai

Eiga: susirenkame, suteikiame gelbėjimo liemenes, pasaitėlį, irklentę ir irklą. Pravedame irklavimo technikos ir saugos instruktažą. Patikriname kaip Jums sekasi, padarome kelias nuotraukas atminimui.

Rekomenduojame pasiimti: rūbai pagal oro temperatūrą. Nepamirškite, kad dėvėsite gelbėjimo liemenę, kuri šildys papildomai. Galite avėti tik lengvą apavą (basutės, kroksai, paplūdimio šlepetės).

Kokiomis irklentėmis plauksite: pradedantiesiems suteiksime ALLround tipo pripučiamas irklentes. Labiau patyrę SUPeriai galės rinktis ALLround tipo kietas, arba kietas ir pripučiamas kruizines irklentes.