Artūras Zuokas ieškojo G taško Vilniuje plaukdamas irklente. Sudrėko, bet jo nerado.

Mes skelbiame naują irklenčių programą. Savo miestą turi prasupinti visi buvę, esami ir būsimi merai. Pirmasis politikas išdrįsęs priimti iššųkį buvo buvęs ilgametis Vilniaus meras Artūras Zuokas. Plaukdamas ji pastebėjo nemažai apleistų ir tvarkytinų vietų Neries pakrantėse. Nieko keisto, nes stovint ant vandens viskas matosi daug geriau.

Irklentės Vilniuje

Vilnius 2017

Praeita vasara Vilniuje buvo labai šlapia bet turininga 🙂 Kai sostinę skandino potvyniai, mūsų komandos nariai griebė irklentes ir išplaukė upėmis virtusiomis gatvėmis. Atsidūrėme pačiame triukšmo apie Vilniaus infrastruktūrą centre: vaizdais su gatvėmis plaukiančiu irklentininku dalinosi didžiausi naujienų portalai, o mūsų veiksmus vakaro žiniose aptarinėjo Vilniaus policijos vadovai. Belieka džiaugtis, kad turime tokią šaunią policiją, jokių baudų ar sankcijų nesulaukėme.

Šalia Vilniaus surengėme ir irklenčių treniruotę šunims. Keturkojai stilingu vandens sportu džiaugėsi ne mažiau nei dvikojai 🙂 Akcija sulaukė tiek populiarumo, kad programas šunims rengsime ir 2018’ų metų vasarą. Vilniečiai, ruoškitės!

Nauja gyvūnų manija: šunys ant irklentės

Ar šunys gali plaukti irklente? Nauja TV laida atsakys į šį klausimą!

Jau šį sekmadienį, rugsėjo 10 dieną, 9:00 valandą ryto, TV6 eteryje startuoja nauja žaisminga laida, vienijanti visus gyvūnų ir gamtos mylėtojus – „Gyvūnų manija“. Laidoje – išsamūs ir naudingi reportažai apie augintinių sveikatą ir priežiūrą, apsilankymai parodose ir įvairiuose renginiuose, pasakojimai apie gyvūnų veisles, kvapą gniaužiantys gamtos vaizdai ir linksmieji nuotykiai iš augintinių gyvenimo.

Pirmoje laidoje laidos komanda lankosi Visuomenės Harmonizavimo parke, kur vyksta ypatinga, visame pasaulyje išgarsėjusio fotografo Andriaus Burbos fotosesija. Čia fotografuojami žirgai iš apačios. Būtent tokios šunų, kačių, triušių ir kitų gyvūnų fotografijos žaibiškai apskriejo visą pasaulį, sulaukė žiniasklaidos dėmesio iš daugelio šalių ir pritraukė šimtus tūkstančių gerbėjų. Apie projekto „Underlook“ sėkmę ir sunkumus fotografuojant žirgus iš apačios pasakos pats Andrius. Išduosime paslaptį, kad šiai fotosesijai yra siuvami netgi specialūs batukai žirgams. Kam jie reikalingi – pamatysi laidoje „Gyvūnų manija“.

Taip pat žymus aktorius ir režisierius, bei visuomenės veikėjas Ramūnas Cicėnas supažindins su savo dviem augintiniais: kane korso veislės šunimi Borisu ir Zavesulu, augintiniu iš šunų prieglaudos. Pasirodo, aktoriaus namuose puikiai sutaria ne tik šie šunys, bet ir katė. Apie nuotykius tokioje šaunioje kompanijoje ir kaip didysis Boris vieną kartą sulaužė aktoriui ranką, išgirsite jau šį sekmadienį, 9:00 valandą ryto.

Apie dresūrą ne tik pasakos, bet ir triukus bei paklusnumą demonstruos Rakštis. Belgų Malinua aviganis, dresuojamas dresuotojo, tarptautinės kategorijos teisėjo Alfonso Dauskurdžio. Pasirodymas buvo surengtas Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro, kurio tikslas švietėjiška veikla mokant teisingai elgtis su šunimis ir skatinti meilę gyvūnams.

Kalbėsime apie labai populiarią veislę – mopsus. Veisėja Julija Aidietienė papasakos apie šių mielų šeimos draugų kilmę, charakterio ypatybes ir priežiūrą. Norit įsigyti šunį, labai svarbu tinkamai pasirikti veislę, todėl svarstantiems, rekomenduojame pasižiūrėti šį siužetą.

Dar daugiau linksmos ir įdomios bei naudingos informacijos išvysite laidoje „Gyvūnų manija“! Susimatom šį sekmadienį per TV6!

 

 

 

Vilniuje ant irklenčių galioja aprangos kodas!

Rugsėjo pirmosios šventė visą dieną judino po vasaros nurimusį Vilnių. Viena iš smagiausių ir įdomiausių atrakcijų tapo irklenčių klubo „Sup-board“ šventinis, nemokamas plaukimas Neries upe, kurio vienintelis reikalavimas buvo – plaukti pasipuošus kostiumais!

Iš pradžių šventinio, rugsėjo pirmosios plaukimo skelbime buvo pranešama, kad plaukti galės visi vyrai, kurie išdrįs užsidėti savo kostiumus ir stotis ant irklentės. Tačiau sulaukus ir merginų noro plaukti, organizatoriai nusprendė, kad aprangos kodą atitinkančios moterys tik dar labiau papuoš renginį. Išradingumo netrūko visiems: buvo plaukiančių tik su viršutine kostiumo dalimi, kelnes palikus namie, merginos vilkėjo sijonus, neapsieita ir be aksesuarų, pavyzdžiui: lakuotų batelių, skrybėlių ir varlyčių.

Plaukimas vyko populiariausiu maršrutu Neries upėje – nuo Verkių regioninio parko iki Baltojo tilto. Prasidėjus sostinės dienų renginiams, prisipildžiusi krantinė tarp Mindaugo ir Žaliojo tilto smalsuolių pakiliai palydėjo praplaukiančius –  šūksniai ir plojimai aidėjo plaukikams! Retas vaizdas ant irklenčių išvysti kostiumuotus plaukikus.

“Idėja padaryti tokį išskirtinį plaukimą kilo, kai vienos įmonės kolektyvas nusprendė į darbą plaukti pasipuošę kaip įprasta – moterys plaukė su kostiumėliais, suknelėmis, o vyrai su kostiumais. Jų mintis buvo tiesiog atplaukti  į darbą su irklente, kadangi jų biuras įsikūręs Goštauto gatvėje.  Šeštą ryto į darbus pasiruošę irklentininkai atrodė iš tie įspūdingai. Pagalvojome, kad teminius plaukimus galėtume daryti dažniau, o rugsėjo pirmosios šventė kostiumams tiko idealiai. Po plaukimo visi liko patenkinti, keli išsimaudė upėje, tačiau prašė dar kartoti arba rengti panašų renginį. Irklenčių sezonas dar nesibaigė, todėl orui leidus dar šiais metais tikrai surengsime kažką panašiai linksmo ir įdomaus“, – kalbėjo vienas iš irklenčių klubo „Sup-board“ įkūrėjų Justas Pipiras.

Kviečiame pasižiūrėti, kaip atrodė su kostiumais Neryje plaukę irklentininkai.

10 patarimų naujokams ant irklenčių

Daugelis bijo išbandyti irklentes, nes stebint iš šalies tai atrodo ganėtinai sudėtinga pramoga. Turime gerų naujienų – per 5 minutes visi atsistoja ir plaukia! Statistika dar smagesnė – įkrenta tik 10% žmonių. Bet stebėsitės – kaip tai!?! O taip!  Viskas labai paprasta, perskaitykite šiuos patarimus ir būsite pasiruošęs susidraugauti su irklente: 

Read More

Romantika ant irklentės

Kas galėjo… NEPAGALVOTI?! Raibuliuojantis vanduo, gamta, medžiai, grynas oras, debesėliai, saulė, o gal besileidžianti saulė, o gal jau ir nusileidusi ir dvi irklentės. Ko čia dar trūksta iki romantikų romantikos? Tikrai yra keletas dalykų, kurie laiką ant irklenčių pagardins meilės prieskoniukais.

Read More

Kalorijos, raumenys ir irklentė

Tai, kiek gi kalorijų galima sudeginti su irklente? Net ir paprastai plaukiojant, rekreaciniais tikslais, degančių kalorijų skaičius yra dvigubai didesnis, nei, tarkim, išėjus pasivaikščioti. Tačiau stovint ant irklentės ir ramiai irstantis gali net neatrodyti, kad Jūs iš tikrųjų intensyviai sportuojate. Geri įspūdžiai, grynas oras, vanduo taip susuka galvą gerąja prasme, kad sportas tampa malonumu. Visai nereikia, kad po treniruotės jūsų marškinėliai būtų šlapi nuo prakaito. Kalorijas galima deginti ir neskausmingai!

Read More

Viskas ką reikia žinoti apie irklentes

Nusprendėme nebūti paslaptingi ir pasidalinti visa informacija, kurią mes žinome apie irklentes. Kai kas bus iš ilgametės mūsų patirties (juk mes pirmieji supažindinome su irklentėmis Lietuvą! Nenorėjom girtis, bet čia tiesiog toks faktas), kai kas bus iš interneto, o kai kas, galbūt, tiesiog išgalvota. Bet viskas, viskas svarbu, kaip sakant nuo A iki Ž. Tai pradedam:

Read More
Gyvenimas Tenerifėje

Gyvenimas Tenerifėje

2015-2016 metais supboard.lt komanda ėmėsi didėlio iššūkio – įkurti irklenčių nuomos verslo padalinį Kanarų saloje – Tenerifėje. Pagrindinis komandos ramstis – iš Tailando pabėgusi ispanė Natalia Ulla Garrido. Natalia sukūrė tarptautini tinklaraštį www.supisland.eu ir pakvietė Igną dalintis gyvenimo saloje įspūdžiais. Blogą šiuo metu galima skaityti ispanų, anglų ir lietuvių kalbomis. Jei norite susipažinti su nematoma gyvenimo kurortiniame rojuje (o gal pragare) puse, kviečiame skaityti naujus įrašus tinklaraštyje.

Gyvenimas kurortinėje saloje yra visai kitoks, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Kas įvyksta, kai konservatyvus ir lėtas salos gyventojų gyvenimas sudrumščiamas didžiuliu turistų srautu ir milžiniška tarptautine bendruomene? Kodėl Tenerifėje geriausiai lankytis ne turistinio sezono metu? Kaip turistiame chaose surasti perlus? Kai mums sekasi kurti irklenčių verslą Kanaruose?

Tinklaraštyje rasite kelionių į įdomiausias Tenerifės vietas aprašymus, informaciją apie irklenčių sporto rūšis, asmeninius Natalijos, Igno ir kitų kviestinių autorių potyrius. Smagaus skaitymo!

Irklenčių terapija

Irklenčių terapija – stulbinantys rezultatai

Patyrę superiai seniai žino, kad fantastiška diena ant vandens gali smarkiai pagerinti ne tik dvasinę bet ir fizinę savijautą. O dėka pažangių gydytojų Prancūzijoje tai sužinojo ir pasaulis. Pirmą kartą istorijoje, gydytojai išrašo pacientams irklenčių programas, kaip gydymo kurso dalį. Biarritz – Prancūzijos banglenčių Mekoje, dvidešimties specialistų komanda pradėjo bandomąjį projektą, kurio metu medikamentų kursą papildo irklenčių ir banglenčių programomis. Pacientai ir gydytojai vienbalsiai sutaria – rezultatai įkvėpiantis.

„Po šešių mėnesių mes matome labai pozityvius ženklus“ teigia Nicolas Guillet, vienas iš komandos gydytojų. Pasak specialisto, visi, išskyrus du ar tris, bandymuose dalyvavę pacientai baigė 12 savaičių gydymo kursą nuo įvairių bėdų: pradedant depresija, baigiant nugaros skausmu. Rezultatai stulbinantys. Viena iš pacienčių: keturiasdešmtmetė Karina, teigia beveik visiškai išsigydžiusi nugaros skausmą, kuris ją kankino po prieš dešimt metų atliktos operacijos, prieš kurią ji net mėnesį gulėjo paralyžuota. Karinos nuomone, irklenčių ir banglenčių terapija yra didžiulė sveikatos mokslų revoliucija.

Dvasinė ir fizinė sporto gamtos stichijose nauda gali atrodyti akivaizdi, bet puikūs rezultatai slepia mažiau žinomus mokslo faktus. Lužtančios bangos laužo ir vandens molekules, kurios išlaisvina neigiamo krūvio jonus. Taip kūno audiniai gauna daugiau dėguonies, pakyla tonusas, miego kokybė ir koncentracija. Atradimai gali paskatinti Prancūzijos sveikatos apsaugos sistemą pakeisti požiūrį į nesaikingą piliulių išrašymą negalvojant apie vaistų šalutinį poveikį.