Ieškome partnerių bendram darbui:

Kviečiame kelionių organizatorius kartu organizuoti irklenčių keliones į Tenerifę. Mes siūlome:

 • Finansinę naudą,
 • Aukšto lygio paslaugas Jūsų klientams
 • Jūsų prekės ženklo ir paslaugų reklamą mūsų tinklapyje (piko metu – 5000  lankytojų per mėnesį)
 • Jūsų prekės ženklo sklaidą tarp mūsų klientų didžiausiuose Lietuvos miestuose (apie 4000)
 • Rėmėjo statusą mūsų video medžiagoje

Kviečiame bendradarbiauti ir:

 • Blogerius ir viešųjų ryšių specialistus
 • Trenerius
 • Sveikatos specialistus
 • Renginių organizatorius
 • Sporto organizacijas
 • Menininkus
 • Sportininkus
 • Su kelionėmis, ekstremaliu sportu susijusias parduotuves
 • Stilistus ir mados kūrėjus

 


Apie mus

Irklentės – žaibiškais tempais auganti sporto industrija. Mes įdėjome didžiausią indelį pupuliarinant SUP kaip sveiką laisvalaikio leidimo būdą Lietuvos miestuose. 2013’ais metų vasarą Lietuvos miestuose irklente plaukė tik vienas kitas entuziastas. 2015’ų vasarą apie 10 000 asmenų.

2016’ais šis skaičius bus dvigubai – trigubai didesnis. Šios vasaros pabaigoje kartu su partneriais įsteigėme Lietuvos irklenčių federaciją SUP LT ir pateikėme paraišką įstoti į ISA (International Surfing Association) organizaciją – pagrindinį lobistą siekiant įtraukti irklenčių varžybas į artimiausias olimpines žaidynes. Užmezgę ryšius su ASI (Academy of surfing instructors)  – lyderiaujančia pasaulyje banglenčių ir irklenčių instruktorių rengimo ir akreditavimo organizacija, Lietuvoje steigiame tarptautinę irklenčių akademiją.

Kartu su Lietuvos Jogos asociacija ir Kauno jogos studija pirmieji pradėjome irklenčių jogos užsiemimus. 2015 metų rudenį kartu su irklenčių federaija organizavome nemokamus Europos sveikatingumo savaitės #beactive renginius. Po 2015 metų vasaros atidarėme filialą Tenerifėje (Kanarų salos), taip pat planuojame plėsti veiklą į Graikiją, Švediją, Juodkalniją.

 

Mes žiniasklaidoje:

Gintarė Gurevičiūtė

Gintarė Gurevičiūtė

Esu ne kartą mačiusi jūroje irklentėmis plaukiojančius žmones – man tai pasirodė be galo romantiška. Iš tiesų, vos tik atsistojus ant lentos ir pradėjus plaukti upe apima neapsakoma ramybė. Sunku net patikėti, kad būnant miesto centre galima taip lengvai ir greitai pabėgti nuo viso šurmulio ir iš proto varančio tempo.

Saulius Bartulis

Saulius Bartulis

Violančelininkas / Kauno Styginių Kvartetas

Ypač graži pramoga. Džiugu matyti jaunus žmones taip stilingai sportuojančius. Ačiū supboard.lt kolektyvui už puikią idėją!

Valdas Ivanauskas

Valdas Ivanauskas

Futbolo treneris

Pastaruoju metu matoma tendencija, kad aukštos klasės sportininkai ieško alternatyvių treniruočių būdų savo rezultatui pagerinti, nes dažnai tradiciniai sporto šakos treniruočių resursai jau būna išnaudoti. Ir dažnai skirtingų sporto šakų derinimas leidžia pasiekti iš principo naujas treniruočių poveikio galimybes. Išbandziau irklentę - labai patiko! Iškart pajaučiau, kuo galėtų būt naudingas irklavimas su ja. Irkluojant vertikalioje padėtyje ant nestabilaus paviršiaus (irklentės) futbolo žaidėjai galėtų treniruoti geresnį kūno statinį ir dinaminį stabilumą, pajausti, įvaldyti kūno branduolio raumenų darbą, o tai leistų sėkmingiau atlikti įvairius specifinius, geros kūno koordiancijos ir integralumo reikalaujančius žaidėjo judesius, na ir viršutinės kūno dalies darbas irkluojant (ko pasigendama žaidžiant futbolą) leistų pastiprinti žaidėjų liemens ir pečių juostos jėgą bei galingumą, kas yra aktualu šiuolaikinio atletiško ir agresyvaus futbolo žaidimo metu."