Kviečiame pradėti savo irklenčių verslą

Kviečiame dirbti mūsų komandoje ir pradėti nuosavą irklenčių verslą. Irklentes galėsite įsigyti labai parankiomis kainomis, būsite įtraukti į tarptautinį irklenčių verslo tinklą ir dirbsite petis petin su mūsų rinkodaros komanda, kuri užtikrins Jūsų verslo pajamas. 2016’aisiais mūsų tinklas išsiplėtė į Tenerifę, o Lietuvoje atidarėme naujus skyrius Klaipėdoje, Druskininkuose, Nidoje, Trakuose. Kviečiame prisijungti ir Jus 🙂

Nauda dirbant mūsų tinkle

• Informacija apie Jūsų irklenčių punktą bus pateikiama lankstinukuose ir stenduose mūsų skyriuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Trakuose; taip pat tinklapiuose: www.sup-board.lt, www.sup.team, www.supinam.lt ir mūsų socialinių tinklų grupėse www.instagram.com/sup.team, www.facebook.com/sup.lentos. Jūsų verslas bus įtrauktas į mūsų reklaminius video klipus, Jūsų irklenčių nuomos punkte bus organizuojami reklaminiai renginiai.

• Jūsų nuomos punkto paslaugos bus pardavinėjamos pranzūzų / anglų / rusų kalbomis užsienyje.

• Naudositės mūsų koordinatorių paslaugomis, todėl esant lentų trūkumui kituose miestuose bus įdarbinamas ir Jūsų inventorius.

• Visi Jūsų darbuotojai bus apmokyti sertifikuoto instruktoriaus. Esant poreikiui, atskiru susitarimu su Jūsų klientais galės dirbti ir mūsų žmonės.

• Turėsite galimybę prekiauti irklentėmis patraukliomis kainomis, gausite visą reikalingą reklaminę medžiagą. Tapsite mūsų tinklo dalimi, todėl atstovausite tarptautinę aukštos klasės irklenčių kompaniją FOCUS SUP HAWAII ir prancūzų gamintoją Aqua Design.

• Naudositės apmokėjimu internetu ir užsakymų valdymo sistema ZAUI

• Sukursime atskirą tinklapį Jūsų prekės ženklui

Jei susidomėjote, prašome užpildyti šią formą

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų pavardė (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų telefonas (būtina)

  Prašau nurodyti kurioje Lietuvos vietoje norėtumėte atidryti savo irklenčių punktą

  Prašau nurodyti svarstomą irklenčių skaičių