Irklenčių nuoma ir turai Klaipėdos krašte

Kviečiame plaukti irklentėmis vėjo ir bangų nugairintame Klaipėdos krašte. Darbo dienomis plaukiame Klaipėdoje, Danės upe, savaitgaliais kviečiame leistis į nepamirštamus nuotykius Lietuvos Venecijoje Mingėje, nuo irklentės stebėti paukščius ir mėgautis ramybe Ventės rage, mokytis plaukimo irklente pagrindų Kintuose ir Svencelėje. Taip pat galite išsinuomuoti mūsų irklentes Nidoje! O spėkite ką vekiame pavasarį? Pavasarį mes supinam patvinusias Šilutės pievas.

Irklenčių turai Danės upe

Kaip ir kituose didžiuosiuose miestuose plaukiame Klaipėdos širdimi tekančia Danės upe. Tai puikus būdas pramogauti, pasimankštinti ir tuo pačiu pamatyti miestą kitu kampu. Plaukimas prasideda botanikos sode. Galėsite pasigrožėti gamta ir augmenija. Medžiai, krūmai, gėlės jau atsiskleidę visu savo grožiu. Romantika – įtampos kaip nebūtą! Pradedate plaukti,  vandens teliuškavimas ir saulės atspindžiai tiesiog užburia. Vaizdai lėtai keičiasi, artėjant miesto link grožitės architektūra ir miesto šurmuliu. Plaukiame anksti ryte, prieš darbus arba vakare po darbų. Pasirinkite sau patogų laiką, gerą kompaniją ir patirkite pačius gražiausius šios vasaros nuotykius.

Plaukimas irklentėmis Kintuose ir Ventės rage

Norintiems pabėgti iš miesto patiks plaukimas irklentėmis tarp Kintų ir Ventės rago. Maršrutą keičiame priklausomai nuo vėjo, kad šis taptų draugas ir pūstų į nugarą. Taip bus lengviau ir daug maloniau. Plaukdami čia galėsite stebėti ir paukščius, kurių į Ventės ragą atskrenda šimtai tūkstančių! Aplinkui nuostabaus grožio gamta – čia Kintų miškas, Nemuno deltos regioninis parkas ir Kintų botanikos draustinis. Plaukdami irklentėmis sutiksite ir daug kitų vandens sporto megėjų. Burėmis pasikinkę vėją bangomis skrodžia burlentininkai, o aitvarus į dangų kelią kaituotojai. Irklentės puikiai dera prie šio peizažo ir suteikia laisvės pojūtį – galite kada norite sustoti, pasirožėti aplinka, o jei diena šilta ir išsimaudyti. Tolumoje Kuršių nerijos kraštovaizdis. Smėlingos kopos, kalnai ir Nidos bei Preilos gyvenvietės.

Irklenčių pamokos Kintuose ir Svencelėje

Norintiems tobulinti plaukimo įgūdžius ant irklentės rengiame pamokas, kurių metu išmoksite taisyklingai irkluoti ir manevruoti irklentę. Irklenčių pamokos sudarytos iš dvylikos temų, kurios padės suprasti, kaip veikia irklentė ir paruoš bet kokiems išbandymams plaukiant tiek upėse, ežeruose ar atvirose vandenyse. Pradėsime nuo irklenčių istorijos, apžvelgisme irklenčių tipus, išdėstysime teorinę stovėsenos, irklo laikymo, yrio ir manevravimo dalį, o tada šoksime ant irklenčių ir viską išbandysime praktiškai.

Plaukiam irklentėmis Mingėje

Egzotikos megėjams – plaukimas irklentėmis Mingėje. Viską turime Lietuvoje, o apžiūrėti kaimą, kurio pagrindinė gatvė yra tekantis vanduo tikrai daug kam nepatirtas nuotykis. Čia rasite išlikusių net ir XIX a. pabaigos pastatų. O vandens transportu iš Mingės galima nuvykti į Rusnę, Ventės ragą, Nidą ir kitais Kuršių Nerijos kurortines gyvenvietes. Su irklentėmis Nidos nepasieksite, tačiau išbandyti vandens kelią šią vasarą tikrai būtina!

Irklenčių nuoma Klaipėdoje ir Nidoje

Dar vienas puikus būdas leisti laisvalaikį ant irklenčių – jas išsinuomoti. Irklentės pripučiamos, todėl galėsite lengvai jas transportuoti, kur tik panorėsite. Galbūt norite išbandyti Baltijos jūroje, o gal savaitgalį ar po darbo su šeima vykstate poilsiauti prie savo mėgstamo ežero ar upės? Puiku, pasiimkite irklentę kartu! Irklentėmis galės pasidžiaugti visi šeimos nariai ir draugai. Galbūt taip patiks jog nuspręsite įsigyti ir savo?

Norintiems pirkti irklentę padėsime nuspręsti, kokios jums reikia ir suteiksime geriausias sąlygas jai įsigyti.

Laukiame Kuršių žemėse ir plaukam irklentėmis!

Daugiau informacijos telefonu:  861150066.