SUSISIEKIME 😉

Svečiuojatės Druskininkuose? O galbūt čia gyvenate ir norite po savaitės darbų nustumti visus rūpesčius irklu? Kviečiame Jus išbandyti sup’inimą Druskininkuose – nuo Meilės salos iki Liškiavos. Kas tas supinimas? Sup’inti reiškia plaukti irklente (SUP board – Stand Up Paddle board). Tik stovėdami ant irklentės galėsite pamatyti Druskininkus naujomis akimis iš kitos perspektyvos. Kelionė irklente ne tik suteikia puikių emocijų, tačiau tai puiki viso kūno mankšta. Jei turite irklentę, prisijunkite prie mūsų – kompanijoje plaukti daug smagiau. Jei dar neturite, ne bėda – išnuomuosime arba padėsime įsigyti.

SUP maršrutai: Druskininkai – Liškiava.
Nemunas padės Jums ramiai plaukti pasroviui ir mėgautis lėtai kintančiais kranto vaizdais.  Tai tarsi pasivaikščiojimas vandeniu, pamatysite daug daugiau nei galėtumėte pamatyti sedėdami baidarėje.

Susitikimo laikas: Rezervacija telefonu – +37061150066

Maršrutas: Druskininkai – Liškiava

Plaukimo laikas: apie 1,5 – 2 val.

Kaina: 20 eur / asm. Dėl grupinių nuolaidų ir akcijų teirautis telefonu.

Eiga: susirenkame, suteikiame gelbėjimo liemenes, pasaitėlį, irklentę ir irklą. Pravedame irklavimo technikos ir saugos instruktažą. Patikriname kaip Jums sekasi, padarome kelias nuotraukas atminimui. Plaukiate grupėje apie 2,5val., susitinkame maršruto pabaigoje, parvežame Jus į susitikimo vietą.

Rekomenduojame pasiimti: rūbai pagal oro temperatūrą. Nepamirškite, kad dėvėsite gelbėjimo liemenę, kuri šildys papildomai. Galite avėti tik lengvą apavą (basutės, kroksai, paplūdimio šlepetės).

Kokiomis irklentėmis plauksite: pradedantiesiems suteiksime ALLround tipo pripučiamas irklentes. Labiau patyrę SUPeriai galės rinktis ALLround tipo kietas, arba kietas ir pripučiamas kruizines irklentes.