Masca iššūkis

Kviečiame leistis į nepamirštamus nuotykius su irklentėmis vienoje įspūdingiausių Tenerifės vietų – Los Gigantes. Šis Santiago del Teide municipaliteto kurortas vakarų Tenerifėje džiugina svečius įspūdingomis 800 metrų aukščio uolomis kylančiomis iš tiesiai iš smaragdinio vandens. Tarsi suakmenėjusio milžino pirštais, eidami Los Gigantes uolų keteromis ir paslaptingais tuneliais galite pasiekti Masca – įspūdingo grožio kaimelį, įsikūrusį svaiginančio tarpeklio viršuje. Nors kartą gyvenime tiesiog būtina aplankyti šią elfų karalystę, pavogtą iš Tolkien’o knygos puslapių.

Tarsi suakmenėjusio milžino pirštais, eidami Los Gigantes uolų keteromis ir paslaptingais tuneliais galite pasiekti Masca – įspūdingo grožio kaimelį, įsikūrusį svaiginančio tarpeklio viršuje. Nors kartą gyvenime tiesiog būtina aplankyti šią elfų karalystę, pavogtą iš Tolkien’o knygos puslapių.

Tikriems nuotykių megėjams siūlome gyvenimo kelionę: kviečiame plaukti irklentėmis iš Masca  tarpeklio, į Los Gigantes. Kelionės metu galima atsikvėpti atokiame paplūdimyje mėgaujantis puikia kompanija ir nuostabiu Kanarų salos maistu.

Jei pasiseks, plaukdami irklentėmis link Los Gigantes sutiksime Atlanto vandenyno inteligentus – delfinus. Delfinų safaris laivuose ne iš tolo neprilygsta susitikimui su šiais komunikabiliais ir žaismingais vandens gyvūnais plaukiant irklente. Ar esate glostę delfiną laisvėje?

Kelionė tarpekliu: 3 val, poilsis Masca pliaže: 1 val, kelionė irklentėmis: 2 val.

ž