Irklenčių nuoma

Kviečiame pradėti irklenčių verslą kartu su SUP.TEAM. Kviečiame įsijungti į karščiausio pasaulyje vandens sporto bendruomenę.

• Informacija apie Jūsų irklenčių verslą bus pateikiama visuose mūsų reklamos kanaluose: www.sup-board.lt, www.sup.team, www.pipirobaidares.lt, www.supinam.lt, www.instagram.com/sup.team, www.facebook.com/sup.lentos

• Naudositės mūsų koordinatorių paslaugomis, todėl esant lentų trūkumui kituose miestuose bus įdarbinamas ir Jūsų inventorius.

• Visi Jūsų darbuotojai bus apmokyti sertifikuoto instruktoriaus. Esant poreikiui, atskiru susitarimu su Jūsų klientais galės dirbti ir mūsų žmonės.

• Turėsite galimybę prekiauti irklentėmis patraukliomis kainomis, gausite visą reikalingą reklaminę medžiagą. Tapsite mūsų tinklo dalimi, todėl atstovausite tarptautinę aukštos klasės irklenčių kompaniją FOCUS SUP HAWAII ir prancūzų gamintoją Aqua Design.

Mūsų veikla

Renginiai yra viena svarbiausių dalių mūsų gyvenime, juose mes patiriame daug pozityvių emocijų, atsiplėšiame nuo kasdieninių darbų ir galime sau leisti atsipalaiduoti. Tačiau pastebite turbūt ir Jūs, kad renginiuose kažko trūksta, kažkokios įdomios naujovės.. Todėl kviečiame Jus renginį stebėti kitomis akimis, iš kitos perspektyvos! O tai galite padaryti SUP’indami! Kas tas supinimas? Sup’inti reiškia plaukti irklente (SUP board – Stand Up Paddle board).Kelionė irklente ne tik suteikia puikių emocijų, tačiau tai puiki viso kūno mankšta. Jei turite irklentę, prisijunkite

Irklenčių turai – mūsų veiklos ašis. Kiekvieną darbo dieną ir savaitgaliais tuo pačiu laiku rengiame SUP turus didžiausiuose Lietuvos miestuose. Mes svajojame, kad kasdienė mankšta ant irklentės taptų Jūsų įpročiu, todėl siūlome SUP prenumeratą. Ypatingai efektyvi kasdienė viso kūno mankšta ir patraukli kaina – tai  mūsų sanderio pagrindas.

Dovanų kuponai. Geresnė sveikata –  pati geriausia dovana. Todėl skatiname savo draugus artimiesiems dovanti SUP turus. Galite rinktis įvairios vertės dovanų kuponus. Daugiau informacijos apie dovanų kuponus irklentėms rasite čia.
Irklenčių dovanų kuponas

Irklenčių nuoma tai paslauga tiems, kas nori SUPinti savarankiškai. Turime įvairaus tipo ir gamintojų lentų: ALLround, Race, Cruise, pripučiamų ir kietų irklenčių. Irklenčių nuomos kaina skiriasi priklausomai nuo irklentės modelio. Jei ketinate įsigyti irklente, nuoma yra geriausias  būdas išsirinkti. Be to, mūsų pastoviems klientams padėsime įsigyti SUP’ą už fantastišką kainą. Daugiau informacijos rasite čia.

Irklenčių mokykla skirta norintiems išmokti valdyti irklentę taisyklingai. Kad sportuodami pasiektumėte maksimalių rezutatų turite išmokti judėti ant irklentės. Užsiemimus ves profesionalus, sertifikuotas irklenčių instruktorius. Daugiau informacijos apie irklenčių mokyklą rasite čia.

SUPcamp – kviečiame į trijų dienų irklenčių stovyklą Dzūkijos nacionalinio parko širdyje. SUP’insim skirtingose įvairaus sudėtingumo upėse, mokysimės SUP freestyle ežeruose, jaukius vakarus leisime stilingoje sodyboje.

Kodėl verta jungtis prie mūsų?

Tikime, kad kiekvienas, pirmą kartą atsistojęs ant lentos tampa SUP ambasadoriumi. Todėl visus draugus ir prijaučiančius skatiname dalintis informacija apie irklentes su artimaisiais, burtis į SUP’erių bendruomenes. Jei Jūs esate aktyvi (aktyvus) mūsų programų dalyvė (dalyvis), pasistengsime, kad Jūs turėtumėte savo irklentę ir taptumėte mūsų partneriu. Tik drauge paversime Lietuvą SUP Meka.

Mes pirmieji išauginome irklenčių populiarumo daigus Lietuvoje. Mums tai pavyko todėl, kad irklentės visų pirma mūsų aistra. Sukurti irklenčių kultūrą Lietuvoje yra pagrindinis mūsų tikslas, kurio siekdami privalome išlikti novatoriais. Plaukioti irklentėmis naktimis ir 6:00 ryto prieš darbą ryte skamba keistai? Vidurnaktį pasitikę paskutinius SUP’erius mes keliamės 4:30 tam, kad būrys žavių merginų į darbus biuruose ateitų paraudusiais žandais ir lėtai bundančio miesto poezija širdyse.  2015 metų sezoną būsime dar drąsesni: Jūs tikrai būsite nustebinti. O Vilniuje išbandytas idėjas perkeliame į Kauną, Klaipėdos kraštą ir Dzūkiją. Sekite mūsų naujienas, siūlykite savo idėjas, junkitės prie mūsų iniciatyvų ir apsidairę pamatysite, kad stovite ant pirmosios SUP judėjimo bangos keteros Lietuvoje.

Irklenčių parduotuvė

Irklenčių nuomos paslauga leis Jums išbandyti skirtingų tipų ir kainų kategorijų lentas. Be to, kiekvieną kartą su mumis plaukdami ar kviesdami kartu plaukti draugus kaupiate nuolaidas savo būsimai nuosavai irklentei. Mes irklentės nelaikome tik produktu – irklentė tai ir paslauga. Įsigyję irklente už patrauklią kainą mūsų E-shop’e kartu gausite SUP shuttle abonimentą ir galėsite jungtis prie mūsų turų su savo irklente. Kam varginti draugus ar mokėti didžiulius pinigus už taksi paslaugas? Daugiau informacijos apie mūsų parduodamas irklentes, irklenčių kainas ir nuolaidas rasite čia.