Supinam Vilnių

Supinam Vilnių kiekvieną darbo dieną, po darbų. Supinimas: geriausias būdas atsipalaiduoti. Plaukimas miesto centru irklentėmis puikiai išvalo galvą ir treniruoja kūną. Jūsų ir irklenčių transportu, daiktų saugojimu ir gera nuotaika pasirūpinsime.

Susitikimo laikas: 18:30 (rugpjūčio 30 ir rugsėjo 5 d.: 19:00)

Susitikimo vieta: “Forum Palace” apatinė automobilių stovėjimo aikštelė

Maršrutas: Verkių malūnas – Baltasis tiltas

Pabaiga: apie 21:00, prie Baltojo tilto

Kaina: 15 eur / asm.

Dėl tinkamų kitų laikų skambinkite: 861150066 arba rašykite ignas@sup-board.lt

Kodėl supinam Vilnių 18:30

Plaukti irklentėmis po darbo – pats geriausias būdas atsipalaiduoti nuo streso. Irklu nubrauksite dienos rūpesčius ir skaudulius. Upės tėkmė tarsi izoliuoja Jus nuo triukšmingo vakarėjančio miesto o ritmingi rankų judesiai ir balansavimas ant irklentės ne tik degina kalorijas, bet ir treniruoja giliuosius kūno raumenis.

Didžiąją vasaros dalį būtent šiame ture palydėsite besileidžiančią saulę, o nuostabus apšvietimas ne tik nuteiks puikiai praleisti likusį vakarą bet ir leis iamžinti Jus puikiuose nuotraukose. Nes geriausi atsiminimai turi išlikti ryškūs.

Kaip supinam Vilnių

Nuolaidos: Jeigu surenkate 10 asmenų grupę – turo kaina žmogui 12 Eur. Taip pat plauksite pigiau įsigiję mūsų abonementą.

Eiga: Susirenkame apatinėje „Forum Palace“ automobilių stovėjimo aikštelėje, sėdame į mūsų automobilį, transportuojame iki starto vietos šalia Verkių malūno. Ten suteikiame gelbėjimo liemenę, pasaitėlį, irklentę ir irklą. Pravedame irklavimo technikos ir saugos instruktažą. Patikriname kaip Jums sekasi, padarome kelias nuotraukas atminimui. Plaukiate grupėje apie 1,5 – 2 val., susitinkame maršruto pabaigoje, prie Baltojo tilto. Supinam Vilnių drauge 😉

Rekomenduojame pasiimti: rūbai pagal oro temperatūrą. Nepamirškite, kad dėvėsite gelbėjimo liemenę, kuri šildys papildomai. Galite avėti tik lengvą apavą (basutės, kroksai, paplūdimio šlepetės).

Kokiomis irklentėmis plauksite: pradedantiesiems suteiksime ALLround tipo pripučiamas irklentes. Labiau patyrę SUPeriai galės rinktis ALLround tipo kietas, arba kietas ir pripučiamas kruizines irklentes.