Irklenčių turas 6:30 Vilniuje (Antradieniais ir ketvirtadieniais, bei Jums tinkamą dieną)

Susisiekime 😉

Susitikimo laikas: 6:30

Susitikimo vieta: Apatinė Forum Palace automobilių stovėjimo aikštelė

Maršrutas: Šilo tiltas – Baltasis tiltas

Pabaiga: apie 8:30

Kaina: 13 eur / asm.

Nuolaidos: Jeigu surenkate 10 asmenų grupę – turo kaina žmogui: 12 Eur. 

Eiga: susirenkame apatinėje “Forum Palace” automobilių stovėjimo aikštelėje, sėdame į mūsų automobilį, transportuojame iki starto vietos Žirmūnų pliaže. Ten suteikiame gelbėjimo liemenę, pasaitėlį, irklentę ir irklą. Pravedame irklavimo technikos ir saugos instruktažą. Patikriname kaip Jums sekasi, padarome kelias nuotraukas atminimui. Plaukiate grupėje apie 1 – 1,5 val., susitinkame maršruto pabaigoje, prie Baltojo tilto.

Rekomenduojame pasiimti: rūbai pagal oro temperatūrą. Nepamirškite, kad dėvėsite gelbėjimo liemenę, kuri šildys papildomai. Galite avėti tik lengvą apavą (basutės, kroksai, paplūdimio šlepetės).

Jums tinkama diena: Organizuojame rytinį turą bet kurią savaitės dieną, jei surenkate 3 ir daugiau asmenų grupę.

Kuo šis irklenčių turas skiriasi nuo kitų

Mes dažnai piktnaudžiaujame blogais dalykais: alkoholis, cigaretės, valandos sėdint prie kompiuterio. Kodėl gi nors kartą nepapiktnaudžiavus gerais?

Ar kada sėdėjote gerdami kavą terasoje ir stebėjote kaip tik saulei patekėjus pamažu bunda miestas? Turbūt taip. Ar kada jautėte ryto rasos lašus švelniai drėkinančius žolės kutenamas pėdas? Greičiausiai – taip. O ar nors kartelį plaukėte Savo Miesto upe? Ar bėgote tekini į darbą, o laiku atsisėdę prie savo darbo stalo jautėte kaip greitai plaka širdis, o pamažu rimstantis kvėpavimas vedina Jūsų protą?

O jei viską patirtumėte kartu – juk tai skamba, kaip puikaus ryto pradžia? Kviečiame dalyvauti išskirtinėse, stilingose ryto mankštose SUP’inant rytmečio Vilnių.

Nauda kūno branduoliui

Irklentės ypač naudingos kūno branduoliui lavinti – skirtingu metu įdarbinamas beveik kiekvienas kūno raumuo. Svarbus mankštos aspektas – balansas. Jūsų kojos nepaliaujamai dirbs išlaikant pusiausvyrą. Be to, irkluojant darbuositės rankomis, nugaros raumenimis, pečių raumenimis. Nugaros branduolio raumenimis (core back muscles) ir pilvo raumenys padės išlaikyti pusiausvyrą ant lentos.

Puiki fizinė būklė

Kadangi naudojamas beveik kiekvienas kūno raumuo, SUP’inimas – puikus CrossTraining metodas. Ši treniruočių rūšis nukreipta į silpniausias kūno vietas. Plaukimas irklente – tai aerobikos ir jėgos pratimų mišinys.

Nauda sveikatai

SUP’inimas ženkliai pagerina širdies darbą. Kaip ir kiekviena puiki mankšta, SUP’o irklavimas sumažina infarkto ar insulto riziką. Judėdami irklente sudeginate daug kalorijų. Tai gali padėti atsikratyti viršsvorio. Tai puikus būdas išsivaduoti nuo streso. Stresas kenkia Jūsų kūnui ne menkiau nei prastas maistas.

 

Gintarė Gurevičiūtė

Gintarė Gurevičiūtė

Esu ne kartą mačiusi jūroje irklentėmis plaukiojančius žmones – man tai pasirodė be galo romantiška. Iš tiesų, vos tik atsistojus ant lentos ir pradėjus plaukti upe apima neapsakoma ramybė. Sunku net patikėti, kad būnant miesto centre galima taip lengvai ir greitai pabėgti nuo viso šurmulio ir iš proto varančio tempo.

Saulius Bartulis

Saulius Bartulis

Violančelininkas / Kauno Styginių Kvartetas

Ypač graži pramoga. Džiugu matyti jaunus žmones taip stilingai sportuojančius. Ačiū supboard.lt kolektyvui už puikią idėją!

Valdas Ivanauskas

Valdas Ivanauskas

Futbolo treneris

Pastaruoju metu matoma tendencija, kad aukštos klasės sportininkai ieško alternatyvių treniruočių būdų savo rezultatui pagerinti, nes dažnai tradiciniai sporto šakos treniruočių resursai jau būna išnaudoti. Ir dažnai skirtingų sporto šakų derinimas leidžia pasiekti iš principo naujas treniruočių poveikio galimybes. Išbandziau irklentę - labai patiko! Iškart pajaučiau, kuo galėtų būt naudingas irklavimas su ja. Irkluojant vertikalioje padėtyje ant nestabilaus paviršiaus (irklentės) futbolo žaidėjai galėtų treniruoti geresnį kūno statinį ir dinaminį stabilumą, pajausti, įvaldyti kūno branduolio raumenų darbą, o tai leistų sėkmingiau atlikti įvairius specifinius, geros kūno koordiancijos ir integralumo reikalaujančius žaidėjo judesius, na ir viršutinės kūno dalies darbas irkluojant (ko pasigendama žaidžiant futbolą) leistų pastiprinti žaidėjų liemens ir pečių juostos jėgą bei galingumą, kas yra aktualu šiuolaikinio atletiško ir agresyvaus futbolo žaidimo metu."