Supinam Trakus

Nuo trečiadienio iki sekmadienio

Po savaitės darbų nuplaukite rūpesčius, mokydamiesi plaukti irklente Trakuose. Plaukimas aplink Trakų pilį arba Užutrakio dvarą leis mėgautis ypatingais vaizdais. Jei dar nesate bandę šio sporto, pirmieji žingsniai ežere visada lengvesni. Trakuose galima plaukioti Galvės ir Akmenos ežeruose.

Naudojame kokybiškas Havajietiškas Focus SUP HAWAII ir prancūziškas Aquadesign irklentes. Rinkinyje visada suteikiame pasaitėlį, todėl neverta jaudintis, kad irklentę nupūs vėjas. Išbandę puikią pramogą Trakuose, norėsite įveikti Nerį Vilniuje. 🙂

1,5 valandos Galvės ežere

Kaina: 13 eur / asm. / 1val. Didelėms grupėms (10 žmonių ar daugiau) taikome nuolaidas.Irklentės nuoma visai dienai – 25 eur.

Eiga: Susitinkame Akmenos paplūdimyje, pravedame trumpą instruktažą. Plaukiate link Trakų pilies/

Rekomenduojame pasiimti: rūbai pagal oro temperatūrą. Nepamirškite, kad dėvėsite gelbėjimo liemenę, kuri šildys papildomai. Galite avėti tik lengvą apavą (basutės, kroksai, paplūdimio šlepetės).

Pusvalandis Akmenos ežere

Kaina: 5 eur / irklentė.

Akmenos paplūdimys yra nuostabiausia vieta šeimos pramogoms. Čia rasite ne tik irklentes: vaikai gali dūkti vandens batutų parke.

Eiga: Susitinkame Akmenos paplūdimyje, pravedame trumpą instruktažą.

Šeštadienio irklenčių bazinio irklavimo technikos mokykla Akmenos paplūdimyje

Kaina: 25 eur / asmeniui
Laikas: 12:00-13:30

Stovėti ant vandens yra lengva, tačiau išmokti plaukti irklente taisyklingai, efektyviai ir naudingai gali prireikti šiek tiek pastangų. Kviečiame į profesionalią irklenčių treniruotę su pagal ASI standratus dirbančiu instruktorium.

Treniruotės metu mokysimės:

  • Saugumo pagrindų įvairaus tipo vandenyse
  • Irklenčių istorijos, sporto rūšių ir inventoriaus skirtumų
  • Irklentės valdymo netekus irklo
  • Taisyklingų irklavimo judesių
  • Irklentės valdymo pagrindų
  • Atsistojimo ir taisyklingo kritimo nuo irklentės technikos
  • Gelbėjimo vandenyje technikos