SUSISIEKIME 😉

Svečiuojatės Palangoje? O galbūt čia gyvenate ir norite po savaitės darbų nustumti visus rūpesčius irklu? Kviečiame Jus išbandyti sup’inimą Baltijos jūroje. Kas tas supinimas? SUP’inti reiškia plaukti irklente (SUP board – Stand Up Paddle board). Kelionė irklente ne tik suteikia puikių emocijų, tačiau tai puiki viso kūno mankšta. Jei turite irklentę, prisijunkite prie mūsų – kompanijoje plaukti daug smagiau. Jei dar neturite, ne bėda – išnuomuosime arba padėsime įsigyti.

SUP maršrutai: Baltijos jūra ir Palangos karjeras.
Baltijos jūra ypač tinka tiek aktyvesnį laisvalaikį mėgstantiems žmonėms, tiek norintiems jį praleisti ramiau – Baltija kiekvieną sykį nustebina savo veidu. Kartais, priklausomai nuo jūros bangų, Jums prireiks daugiau jėgų, kartais galėsite ir atsipūsti, plaukdami ant lygutėlio lyg stiklas vandens.

Pradedantieji ar norintys plaukti su vaikais, kviečiami rinktis vietinių pamėgtą Palangos karjerą.

Rezervacija telefonu: +37061150066. Mus taip pat rasite Vaidilutės kavinėje (Meilės alėja, 38, Palanga).

Plaukimo laikas: sutartinis

Kaina: 10 eur / asm. / 1val.

nuoma visai dienai – 40 eur.

Dėl grupinių nuolaidų, akcijų, galimybių plaukioti kitose lietuviškojo pajūrio vietose teirautis telefonu.

Eiga: susirenkame, suteikiame gelbėjimo liemenes, pasaitėlį, irklentę ir irklą. Pravedame irklavimo technikos ir saugos instruktažą. Esant poreikiui ir susitarus kartu su Jumis gali plaukti instruktorius.

Rekomenduojame pasiimti: rūbai pagal oro temperatūrą. Nepamirškite, kad dėvėsite gelbėjimo liemenę, kuri šildys papildomai. Galite avėti tik lengvą apavą (basutės, kroksai, paplūdimio šlepetės).

Kokias irklentes naudojame?

Siekdami, kad mūsų klientai atskleistų tikrąją irklenčių sporto dvasią, naudojame platų spektrą gamintojų lentų: pas mus galite išbandyti rinkos lyderių produktus: RED PADDLE CO, RRD, taip pat mažiau žinomų, bet ne mažiau įdomių gamintojų, tokių kaip BugZ, Kaholo ir kitas lentas. Labiau patyrusiems SUP’eriams siūlome išbandyti kruizines ir race klasės lentas. Pradedantieji tvirtai jausis and allround tipo pripučiamų irklenčių. Pas mus tikrai nerasite pigių ir gremėzdiškų presuoto politileno SUP’ų, skirtų žvejybai.

Gera irklenčių kaina

Dažniausiai užduodami klausimai:

Ar sunku plaukti irklente? Įsivaizduokite, kad stovite troleibuse, kuris lengvai greitėja, tačiau netrukus užvažiuoja ant kelio nelygumo. Tokių pačių įgūdžių išlaikyti pusiausvyrai Jums prireiks ir ant irklentės. Tiesa, vietoj rankenos rankose laikysite irklą. Ne, tai nėra sunku, tik labai smagu.

Ar irklentės saugios? Aprūpinsime gelbėjimo liemenėmis ir saugos saitu irklentei tvirtinti prie kojos, todėl net jei nuspręsite įsivelti į nuotykį, blogiausia kas Jums nutiks – sušlapsite. Automobilyje visada turime paruošę rankšluostį ir atsarginius rūbus 😉 Jums bus suteiktas instruktažas. Mes niekada neleidžiame plaukti vienų – visada plaukiate grupėje. Jei pageidausite, kartu plauks instruktorius.

Ar galima plaukti vaikams? Vaikams galima plaukti tik su tėvų palyda tik nuo 14 m. amžiaus. Už vaikų sveikatą ir saugumą atsako tėvai.

Ar plaukiate irklentėmis blogu oru? Jei oras pavojingas gyvybei (stiprus vėjas, perkūnija, didelis šaltis), tikrai neplaukiame. Jei lija lietus, Jums pageidaujant atidėsime plaukimą.

Ar didelė tikimybė išsimaudyti? Merginoms sekasi geriau nei vaikinams. 2014 vasarą iš 10 išsimaudydavo tik viena, net tarp pirmą kartą bandančių irklentės. O  vaikinai… Na patys suprantate 🙂 Dėl visa ko galite pasiimti sausų rūbų komplektą.

Kaip apsirengti? Rūbūs rinkitės pagal oro sąlygas. Turėkite omenyje, kad Jus papildomai šildys gelbėjimo liemenė. Galite plaukti ir su lengvu apavu – basutės, kroksai, pliažo šlepetės puikiai tiks.

Kur dėti daiktus? Jūsų daiktus patikimai saugosime savo automobilyje. Kad Jūsų mobilus telefonas nesušlaptu, suteiksime vandens nebijantį dėklą.

Ar taikomos nuolaidos didesnėms grupėms? Taip, jei plauksite 7-iese arba daugiau, pritaikysime nuolaidas.