Irklenčių turas 18:30 Kaune

SUSISIEKIME 😉

Susitikimo laikas: 18:30

Susitikimo vieta: Daugirdo amfiteatras

Maršrutas: Panemunės tiltas – Vytauto bažnyčia

Pabaiga: apie 21:00, prie Vytauto bažnyčios

Kaina: 15 eur / asm. Dėl grupinių nuolaidų ir akcijų teirautis telefonu.

Eiga: susirenkame Kauno amfiteatro viršuje, sėdame į mūsų automobilį, transportuojame iki starto vietos netoli Panemunės tilto. Ten suteikiame gelbėjimo liemenes, pasaitėlį, irklentę ir irklą. Pravedame irklavimo technikos ir saugos instruktažą. Patikriname kaip Jums sekasi, padarome kelias nuotraukas atminimui. Plaukiate grupėje apie 1 – 1,5 val., susitinkame maršruto pabaigoje, prie Vytauto bažnyčios.

Rekomenduojame pasiimti: rūbai pagal oro temperatūrą. Nepamirškite, kad dėvėsite gelbėjimo liemenę, kuri šildys papildomai. Galite avėti tik lengvą apavą (basutės, kroksai, paplūdimio šlepetės).

Kokiomis irklentėmis plauksite: pradedantiesiems suteiksime ALLround tipo pripučiamas irklentes. Labiau patyrę SUPeriai galės rinktis ALLround tipo kietas, arba kietas ir pripučiamas kruizines irklentes.

Kuo šis irklenčių turas skiriasi nuo kitų

Plaukti irklentėmis vakarais po darbo – pats geriausias būdas pailsėti ir prasimankštinti po sunkios darbo dienos. Irklu nubrauksite dienos rūpesčius ir skaudulius, atrasite kitą Kauno veidą. Upės tėkmė tarsi izoliuoja Jus nuo triukšmingo vakarėjančio miesto o ritmingi rankų judesiai ir balansavimas ant irklentės ne tik degina kalorijas, bet ir treniruoja giliuosius kūno raumenis.

Būtent šiame ture palydėsite besileidžiančią saulę, o nuostabus apšvietimas leis padaryti puikių nuotraukų. Nes geriausi atsiminimai privalo būti įamžinti..

Kokias irklentes naudojame?

Siekdami, kad mūsų klientai atskleistų tikrąją irklenčių sporto dvasią, naudojame platų spektrą gamintojų lentų: pas mus galite išbandyti rinkos lyderių produktus: RED PADDLE CO, RRD, taip pat mažiau žinomų, bet ne mažiau įdomių gamintojų, tokių kaip BugZ, Kaholo ir kitas lentas. Labiau patyrusiems SUP’eriams siūlome išbandyti kruizines ir race klasės lentas. Pradedantieji tvirtai jausis and allround tipo pripučiamų irklenčių. Pas mus tikrai nerasite pigių ir gremėzdiškų presuoto politileno SUP’ų, skirtų žvėjybai.

Gera irklenčių kaina

Dažniausiai užduodami klausimai:

Ar sunku plaukti irklente? Įsivaizduokite, kad stovite troleibuse, kuris lengvai greitėja, tačiau netrukus užvažiuoja ant kelio nelygumo. Tokių pačių įgūdžių išlaikyti pusiausvyrai Jums prireiks ir ant irklentės. Tiesa, vietoj rankenos rankose laikysite irklą. Ne, tai nėra sunku, tik labai smagu.

Ar irklentės saugios? Aprūpinsime gelbėjimo liemenėmis ir saugos saitu irklentei tvirtinti prie kojos, todėl net jei nuspręsite įsivelti į nuotykį, blogiausia kas Jums nutiks – sušlapsite. Automobilyje visada turime paruošę rankšluostį ir atsarginius rūbus 😉 Jums bus suteiktas instruktažas. Mes niekada neleidžiame plaukti vienų – visada plaukiate grupėje. Jei pageidausite, kartu plauks instruktorius.

Ar galima plaukti vaikams? Vaikams galima plaukti tik su tėvų palyda tik nuo 14 m. amžiaus. Už vaikų sveikatą ir saugumą atsako tėvai.

Ar plaukiate irklentėmis blogu oru? Jei oras pavojingas gyvybei (stiprus vėjas, perkūnija, didelis šaltis), tikrai neplaukiame. Jei lija lietus, Jums pageidaujant atidėsime plaukimą.

Ar didelė tikimybė išsimaudyti? Merginoms sekasi geriau nei vaikinams. 2014 vasarą iš 10 išsimaudydavo tik viena, net tarp pirmą kartą bandančių irklentės. O  vaikinai… Na patys suprantate 🙂 Dėl visa ko galite pasiimti sausų rūbų komplektą.

Kaip apsirengti? Rūbūs rinkitės pagal oro sąlygas. Turėkite omenyje, kad Jus papildomai šildys gelbėjimo liemenė. Galite plaukti ir su lengvu apavu – basutės, kroksai, pliažo šlepetės puikiai tiks.

Kur dėti daiktus? Jūsų daiktus patikimai saugosime savo automobilyje. Kad Jūsų mobilus telefonas nesušlaptu, suteiksime vandens nebijantį dėklą.

Ar taikomos nuolaidos didesnėms grupėms? Taip, jei plauksite 7-iese arba daugiau, pritaikysime nuolaidas.

Kur susitinkame? Visada susitinkame kur baigiasi krantinė, prie Baltojo tilto. Iš ten Jus transportuosime į starto vietą. Parplauksite ten, kur susitikome.