Irklenčių turas 20:30 Kaune

SUSISIEKIME 😉

Susitikimo vieta: Kauno amfiteatro viršuje

Maršrutas: Panemunės tiltas – Vytauto bažnyčia

Pabaiga: apie 22:00

Kaina: 13 eur / asm. Dėl grupinių nuolaidų ir akcijų teirautis telefonu.

Eiga:  susirenkame Kauno amfiteatro viršuje, sėdame į mūsų automobilį, transportuojame iki starto vietos netoli Panemunės tilto. Ten suteikiame gelbėjimo liemenes, pasaitėlį, irklentę ir irklą. Pravedame irklavimo technikos ir saugos instruktažą. Patikriname kaip Jums sekasi, padarome kelias nuotraukas atminimui. Plaukiate grupėje apie 1 – 1,5 val., susitinkame maršruto pabaigoje, prie Vytauto bažnyčios.

Rekomenduojame pasiimti: rūbai pagal oro temperatūrą. Nepamirškite, kad dėvėsite gelbėjimo liemenę, kuri šildys papildomai. Galite avėti tik lengvą apavą (basutės, kroksai, paplūdimio šlepetės).

Kuo šis irklenčių turas skiriasi nuo kitų

Naktinis turas irklentėmis Nemunu – ypatingų pojūčių kolekcija. Pradėdate plaukti prieblandoje, o pasiekus miesto centrą sutemsta visiškai. Plaukiant palengva užsidega miesto šviesos, kurių atsipindžiai vandenyje Jūsų nuotykio bendražygius paverčia šešėlių ir šviesų teatro aktoriais. Juk tai šokis su irklais. Maloni vakaro vėsa ledžia irkluoti sparčiau nei dieną, o įpusėjus kelionei visiškai atsipalaiduojate.

Pasistenkite neužmigti, nes Jus pažadins vanduo.

Gintarė Gurevičiūtė

Gintarė Gurevičiūtė

Esu ne kartą mačiusi jūroje irklentėmis plaukiojančius žmones – man tai pasirodė be galo romantiška. Iš tiesų, vos tik atsistojus ant lentos ir pradėjus plaukti upe apima neapsakoma ramybė. Sunku net patikėti, kad būnant miesto centre galima taip lengvai ir greitai pabėgti nuo viso šurmulio ir iš proto varančio tempo.

Saulius Bartulis

Saulius Bartulis

Violančelininkas / Kauno Styginių Kvartetas

Ypač graži pramoga. Džiugu matyti jaunus žmones taip stilingai sportuojančius. Ačiū supboard.lt kolektyvui už puikią idėją!

Valdas Ivanauskas

Valdas Ivanauskas

Futbolo treneris

Pastaruoju metu matoma tendencija, kad aukštos klasės sportininkai ieško alternatyvių treniruočių būdų savo rezultatui pagerinti, nes dažnai tradiciniai sporto šakos treniruočių resursai jau būna išnaudoti. Ir dažnai skirtingų sporto šakų derinimas leidžia pasiekti iš principo naujas treniruočių poveikio galimybes. Išbandziau irklentę - labai patiko! Iškart pajaučiau, kuo galėtų būt naudingas irklavimas su ja. Irkluojant vertikalioje padėtyje ant nestabilaus paviršiaus (irklentės) futbolo žaidėjai galėtų treniruoti geresnį kūno statinį ir dinaminį stabilumą, pajausti, įvaldyti kūno branduolio raumenų darbą, o tai leistų sėkmingiau atlikti įvairius specifinius, geros kūno koordiancijos ir integralumo reikalaujančius žaidėjo judesius, na ir viršutinės kūno dalies darbas irkluojant (ko pasigendama žaidžiant futbolą) leistų pastiprinti žaidėjų liemens ir pečių juostos jėgą bei galingumą, kas yra aktualu šiuolaikinio atletiško ir agresyvaus futbolo žaidimo metu."