Irklentės nuoma Vilniuje

Irklentės nuoma Vilniuje nėra sudėtinga užduotis, tačiau svarbu išsirinkti kokybišką. Irklenčių nuoma Vilniuje užsiimame nuo 2013’ų metų.  Rinkoje galima rasti presuoto polietileno (iš šios medžiagos gaminamos baidarės) irklentes, kurios yra sunkios ir nepaklusnios tarsi plaustai. Jei norite džiaugtis maloniu supinimu, rekomenduojame nuomuotis tik patikimų prekės ženklų stiklo audinio arba PVC dangos irklentes: Focus SUP HAWAII, Aquadesign, Red Paddle, Fanatic, Starboard, Naish.

Jei dar nesate bandę irklenčių, kviečiame registruotis bazinei irklavimo irklente pamokai arba junkitės prie mūsų kasdienių irklenčių turų didžiausiuose Lietuvos miestuose.

Jei nenorite irklente plaukioti savarankiškai, kviečiame plaukti Vilniuje, Nerimi kiekvieną darbo dieną. Plauksite grupėje, mes pasirūpinsime transportavimu ir visa reikalinga saugumo įranga. Sužinokite daugiau apie irklenčių turus Vilniuje ir Kaune.

Irklenčių nuomos kaina

Visas savaitgalis: 35 Eur (irklentės paėmimas anksčiausiai penktadienį 21:00, grąžinimas – sekmadienį 21:00. Jei grąžinate vėliau, ar norite pasiimti anksčiau taikomas papildomas 5 Eur. mokestis).

Šiokiadienis / visa diena: 25 Eur.

Irklentės koplektą sudaro pasaitėlis, irklas, pompa (jei irklentė pripučiama), pelekai ir plūdri liemenė.

Irklenčių nuoma Vilniuje

Kokybiškos irklentės

Kokybiškos irklentės (nesvarbu pripučiamos ar kietos) paprastai gaminamos iš putoplasto ir dengiamos stiklo audiniu. Pripučiamos irklentės gaminamos iš PVC. Jos pakankamai lengvos, lengvai valdomos, puikiai reaguoja į irklus judesiu. Pripučiamos PVC irklentės paprastai būna ypač tvirtos ir patikimos, o prakiurdžius jas lengva remontuoti. Kietų irklenčių technologija labai primena banglentės gamybą.

Nekokybiškos irklentės

Daugėlis meilės sportui nejaučiančių irklenčiųn numuotojų taupo pinigus ir siūlo plaukioti sunkiomis, tvirtomis presuoto polietileno lentomis. Jos labai tvirtos, tačiau malonumo plaukiant jomis labai mažai dėl didelio svorio ir mažo paslankumo. Aišku, jos yra labai pigios. Tokio tipo irklentes paprastai gamina baidarių kompanijos, naudodamos identiškas baidarėms medžiagas ir išliedamos jas į naujas formas.

Kita nekokybiškų irklenčių rūšis yra pigios, iš pigiausių medžiagų Kinijoje bevardžių gamyklų pagamintos pripučiamos lentos. Nepatyrus jas atskirti pastaruoju metu pasidarė sunkiau, dėl kiniečių samdomų puikių grafikos dizainerių: naujos lentos gali atrodyti puikiai. 

Nekokybiškos irklentės

Nekokybiškos irklentės

Kas Vilniuje nuomuoja kokybiškas irklentes?

Vilniuje kokybiškas irklentės galite išsinuomuoti iš mūsų, iš www.gosup.lt, ir iš www.supsup.lt.