Irklenčių prekės ženklų gidas, apžvalgos ir įvertinimai

Atidaryti irklenčių parduotuvę > > >

Irklenčių apžvalgos

Kokios irklentės yra geriausios? “Mes parduodame geriausias” irklentes yra kvailas ir nieko nereiškiantis teiginys. Dar kvailiau yra teigti, kad parduodamos “geriausios pasaulyje irklentės”. Svarbu suprasti, kad vartojant žodį “geriausias”, reikia žinoti būsimo irklenčių naudojimo kontekstą. Patvariausios irklentės nereiškia greičiausios, irklenčių nuomos verslui tinkamos irklentės tikrai nesuteiks didžiausio malonumo kokį turėsite įsigyjus nuosavą, tausojamą irklentę. Taigi renkantis irklentę turėtumėte atsakyti į klausimus, kas jums svarbu. Tada tikrai neužkibsite ant kabliuko pirkdami “geriausią irklentę”. 🙂 Šio gido tikslas yra palengvinti Jums apsisprendimą, kad ir kokią kieno pardauodamą irklentę ketinate įsigyti. Puslapio pabaigoje rasite įmonių, prekiaujančių irklentėmis sąrašą. Irklentę už sąžiningą kainą galite įsigyti ir pas mus.

Šis puslapis dažnai atnaujinamas ir pildomas naujais irklenčių gamintojais ir irklenčių apžvalgomis.

Labai dažnai galime pasiūlyti išparduodamas arba naudotas įvairių prekės ženklų irklentes už puikią kainą. Jei Jus domina pasiūlymai “iš po prekystalio”, prašome užsiregistruoti ir būsite informuoti apie neskelbiamų kainų produkciją savaite anksčiau.

Išpardavimas – naudotos ir naujos irklentės

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jei nurodysite, kokios irklentės Jus domina, atsiųsime tik aktualią informaciją.
  PripučiamosKietosVidutinės klasėsAukštos klasėsNaudotosRaceAllroundSurf

   


   

  Focus SUP Hawaii

  Irklenčių Focus pardavimas

  Irklenčių kompaniją 2008 metais Havajuose įkūrė Jacob Benzvi, Nitzant Benhaim ir Tal Meirovitz. Tik į irklenčių projektavimą ir gamybą susikonentravusi kompanija greitai išsiplėtė, ir su keturiais prekės ženklais FOCUS SUP HAWAII, BODY GLOVE SUP, SURF DIVA SUP, ir PAT RAWSON SUP emė savo lentas pardavinėti visame pasaulyje.

  Kompanijos kurėjų deklaruojamas tikslas, gaminti pačias pažangiausias rinkoje irklentes įvairiems sporto stiliams. FOCUS yra viena iš nedaugėlio kompanijų, skiriančių didelį dėmesį moterims: SURF diva serija ir Focus Lady yra puikių savybių irklentes, kurias kuriant buvo skirta ypač daug dėmėsio dizainui.

  Pabrėždama puikias irklenčių funkcines savybes, Focus kompanija bendradarbiauja su vienu geriausių pasaulyje jaunosios kartos irklenčių atletu Mo Freitas, ir legendiniu šiaurės Havajų lentų shape’riu Pat Pat Rawson. Focus gamina aukštos kokybės high-end kategorijos irklentes, pasižyminčias dėmesiu technologijoms, stiliui ir didele išliekamąja verte – nauji modeliai nėra kepami kiekvienais metais. Focus – mėgstamiausias mūsų irklenčių prekės ženklas 🙂

  Focus Rawson 7’10 irklentės apžvalga

  Focus SUP Smoothie 10′ irklentės apžvalga

  Focus Cali 14′ irklentės apžvalga

  Roberto Ricci Design

  RRD irklenčių išpardavimas

  RRD – tai itališkas prekės ženklas. Kompanija gamina didelį spektrą kokybiškų produktų: irklentes, jėgos aitvarus, subtilaus dizaino rūbus. 2015 metais, kompaniją atnaujino plačią savo irklenčių liniją pasiūlydami ne tik inovatyvius sprendimus, bet ir naują dizaino kryptį, turinčią idomią istoriją. RAZZLE DAZZLE buvo pirmojo pasaulinio karo laikais naudojamas laivų kamufliažas, skirtas paslėpti laivo modelį, judėjimo kryptį ir greitį.

  Dėl klaidinančio dekoro autorystės nesutarė menininkas Norman Wilkinson ir zoologas Graham Kerr. Vienas aišku buvo įkvėptas gamtos, kokios mūzos įkvėpe kitą – nežinia, bet Razzle Dazzle galėjo turėti įtakos kubizmo meno krypčiai. RRD, siūlo labai platų stilingų ir puikiai suprojektuotų lentų spektrą.

  RRD Airsup V2 10’2 irklentės apžvalga

  SIC Maui (Sandwitch island composites)

  SIC Maui irklenčių pardavimas

  Kaip ir Focus, SIC MAUI irklentės gaminamos Havajuose. Modernaus irklenčių sporto ištakose stovėjęs vėjui ir bangoms skirtų lentų projektavimo guru Mark Raaphorst su šiuo prekės ženklu įgyvendino savo viziją: SIC MAUI yra lyderiauntis vardas profesionaliame irklenčių sporte.

  SIC MAUI irklenčių atletų komanda dažnai varžosi su Focus, taip pat konentruojasi tik į irklenčių gamybą. Įdomu tai, kad lyderiaujantis kompanijos komandos veidas yra lietuvių kilmės kanadietė – irklenčių pasaulio čempionė Lina Augaitis.

  Naish

  Naish irklenčių pardavimas

  Šios kompanijos vardą išpopuliarino jėgos aitvarų (kaitų) sportas. Naish kompanijos siela – legendinis burlenčių asas, kaitininkas ir sup’eris Robby Naish. Prieš ketvirtį amžiaus Robby, kartu su tuomet Mistral kompanijoje dirbančiu Andy Church bendradarbiavo reklamos kampanijose. Netrukus, kai Mistral susijungė su North Sail kompanija, gimė prėkės ženklas Naish sails. Iš pradžių Andy dirbo su dviem prekės ženklais: Naish ir Mistral, tačiau augantis Naish populiarumas ir Robby įtikinėjimas privertė persikraustyti Andy į Maui, pas Robby.

  Išpopuliarėjusi jėgos aitvarų ir burlenčių kompaniją pradėjo gaminti ir aukštos klasės irklentes. Prekės ženklo vertybės panašios į Focus, ir SIC Maui.

  Starboard

  Starboard irklenčių padravimas

  Nors lyderiauja profesionaliame banglenčių sporte, ši 1993 metais įkurta kompanija daug prisidėjo vystant irklenčių gamybos technologijas. Šiuo metu StarBoard projektavimo centras įsikūrės Tailande. Gamina aukštos klasės irklentes.

  Mistral

  Kaip ir daugėlio žinomų irklenčių gamintojų, Mistral vardas išgarsėjo pasiekimais burlenčių sporte. 1976 metais kompaniją įkūrė Peter Brockhaus su dizaineriu Ernstfried Prade. Laiku įžvelgusi milžinišką irklenčių rinkos potencialą, Mistral skiria labai didelį dėmesį aukštos kokybės lentų kūrimui, todėl sėkmingai įtvirtino prekės ženklą irklenčių sporte. Kompanijos tarptautinis biuras yra įsikūręs Nyderlanduose.

  Mistral irklenčių pardavimas

  Fanatic

  Tai vandens sporto pasaulyje gerai žinomas vardas. 1981 pirmais metas kompanija ėmėsi burlenčių gamybos, kaip ir Mistral, laiku pastebėjusi irklenčių rinkos potencialą sugebėjo įsitvirtinti tarp lyderiaujančių pasaulyje irklenčių gamintojų. Kompanijos vardą išgarsino jų sportininkų pasiekimai. Gamina lentas profesionalams ir įperkamas irklentes pradedantiesiems.

  Prekyba Fanatic irklentėmis

  Jobe

  Jobe sports Europe įsikūrusi nedideliame Nyderlandų miestelyje. Gamina patikimas, vidutinės – aukštesnės klasės irklentes. Įsikūrusi 1988, gamino jachtas, raftus, kanojas. Tai į plačią rinką orientuotas prekės ženklas: jų misija – kuo daugiau žmonių perkelti ant vandens. Gamina pripučiamas ir bambuko – sumuštinio konstrukcijos irklentes. Irklenčių asortimentas nėra ypač platus.

  JP Australia

  JP Australia burlenčių ir irklenčių kompanija pavadinta buvusio banglenčių pasaulio čempiono Jason Polakow garbei. Tai yra aukštos klasės, į greitį ir sportą orientuotas prekės ženklas, su plačiu irklenčių pasirinkimu. JP Australia renkasi nemažai irklenčių atletų.

  Aqua Marina

  Tai žemesnės – vidutinės klasės lentos, gaminamos kinijoje. Orientuotos į mažiausių kainų kategoriją, nepasižymi aukšta kokybe, tačiau per pastaruosius metus kinų kompanija smarkiai pagerino šių irklenčių dizainą. Gali būti pirmos lentos pasirinkimas, naudojant tik retkarčiais.

  Red Paddle

  Amerikiečių įmonė, gaminanti tvirtas ir patikimas irklentes. Orientuojasi tik į pripučiamų – pvc irklenčių gamybą. Vidutinė klasė, patrauklus dizainas. Per pastaruosius kelis metus pagerino naudojamų dažų kokybę – jie tapo atsparesni UV spinduliuotei. Red Paddle – vienas populiariausių pasaulyje irklenčių prekės ženklų, puikiai tinkantis šeimos pramogoms ir nuomai.

  RedWood paddle

  Tai dar vieną Prancūzijos kompanija, irklentes gaminanti jau 10 metų. Tai vidutinės klasės irklentės, galima rasti platų asortimentą: nuo anglies pluošto iki pripučiamų – pvc lentų. Geras kainos ir kokybės santykis.

  Tower paddle boards

  Tai amerikiečių kompanija, gaminanti paprastas bet patikimas irklentes. Jų skiriamasis bruožas – tiesioginiai pardavimai klientams.

  Nove Nove

  Šios nedidelės italų kompanijos iš Florencijos pavadinimas reiškia 99. Tai vieno iš kompanijos kūrėjų Cesare Cantagalli varžybų numeris. Kompanija jauna, pradėjo nuo nedidelių kiekių rankomis gamintų irklenčių prieš mažiau nei 10 metų. Vidutinė klasė.

  Syren SUP

  Tai nedidelė, jauna vokiečių kompaniją, gaminanti pripučiamas irklentes. Irklentės pasižymi nedideliu svoriu, ir kai kurie modeliai turi papildomą oro sekciją saugumui užtikrinti. Prekės ženklas pristatomas, kaip skirtas šeimai. Tai yra vidutinės – aukštesnės klasės irklentės, skirtos laisvalaikiui.

  Žinynas pildomas… 🙂