Romantika ant irklentės

Kas galėjo… NEPAGALVOTI?! Raibuliuojantis vanduo, gamta, medžiai, grynas oras, debesėliai, saulė, o gal besileidžianti saulė, o gal jau ir nusileidusi ir dvi irklentės. Ko čia dar trūksta iki romantikų romantikos? Tikrai yra keletas dalykų, kurie laiką ant irklenčių pagardins meilės prieskoniukais.

Iškyla ant irklenčių

Prieš plaukiant ežere galima susikrauti paketėlį užkandžių, įdėti jį į maišą (jei bijote, kad sušlaps) arba į specialią neperšlampamą kuprinę. Viską pritvirtinti irklentės priekyje (dažniausiai ant irklentės būna raišteliai šiai funkcijai atlikti) ir pasikviesti savo antrąją pusę. Plaukite, tyrinėkite, galbūt atrasite salą ežero viduryje į kurią paprasti mirtingieji be irklenčių negali atplaukti, o gal nuspręsite ištraukti užkandžius tiesiog ežero viduryje? Gal jau sutemo ir įsidėjote keletą žvakių specialiuose induose? Patarimas – galite įsidėti ir inkarą, kuris įtvirtins jus vienoje vietoje ir galėsite ramiai mėgautis maistu, negalvodami, kad Jus gali nunešti, vienas nuo kito! Ir dar, nebijokite tikrai neapsiversite taip, jog jūsų iškylos atributai nukris. Žmonės plaukioja su irklentėmis su augintiniais, o čia tik paprastas maišelis, kuris tikrai netrukdys plaukti.

 

Stovyklavimas plaukiant irklentėmis

Su irklente upe galima irkluoti apie 3-6 valandas su pertraukomis ir per daug nepavargstant. Per 2 valandas nuirkluojamas maždaug 10 km atstumas. Taigi kiekvienas pagal poreikius ir galimybes gali susidėlioti tokį atstumą, kuris bus malonus. Viskas taip pat kaip ir iškyla ant irklenčių, tik reikia pasiimti daugiau daiktų, šiltesnių rūbų ir palapinę. Plaukiat, ieškot gražių vietų, sustojat pailsėti, vakarop išsirenkant stovyklavietę nakčiai. Šiaip jau tūlas lietuvis šią schemą žino gerai, nes beveik kiekvienas yra plaukęs su baidare. Čia viskas tas pats, tik dirba visas kūnas ir neišeina pasiimti dėžės alaus, kurio plaukiant irklentėmis ir neriekia! Galima susiorganizuoti nakvynę ir nameliuose, tada reikės mažiau daiktų ir bus dar patogiau. Kelių dienų kelionė upe ant irklentės – ne tik romantiškos akimirkos, bet ir puiki mankšta!

Irklentės ir nardymas

Jei turite ląstus, nardymo akinius ir vamzdelį galite išplaukti su irklente į skaidrius ežerus ir patyrinėti povandeninį pasaulį. Tikrai nėra nieko romantiškiau nei žiūrėti į žmogų su nardymo akiniais ir vis tiek suprasti, kad jį myli.

Saulėlydis ant irklenčių

Taip, jau kalbėjome apie besileidžiančią saulę, bet dar nepakalbėjome apie rugpjūčio mėnesį artėjantį žvaigždžių lietų! Susiplanuokite datas, atkreipkite dėmesį į oro sąlygas (pageidautina giedra naktis) ir paskirkite patį įsimintiniausią pasimatymą! Pagalvokite, jei Jūsų antroji pusė mėgsta įvairius iššūkius ir dar nėra bandęs ar bandžiusi irklenčių – pirmas kartas krentant žvaigždėm tikrai yra tai! Beje, mūsų klientės dažniausiai yra moterys, jos viską organizuoja, skambina, derina, bet, žinoma, plaukia tai ir vyrai. Bet būkit geros, numeskit tarsi netyčia šį straipsnį ir jiems, tegul būna čia jų darbas organizuoti tokius pasimatymus! Nes ar 100 rožių kai pagalvoji, ar tokia naktis?

Irklenčių golfas

Taip taip, jau taip irgi sakėm, kad ant irklenčių, su irklentėmis – viskas įmanoma. Pasirodo, galima žaisti ir golfą! Pirmiausia, tai reikės vaizduotės, o tada tiesiog neskęstančių kamuoliukų, poros lazdų, žalio kilimėlio (jei turite namie mini golfo rinkinį, tikrai tiks) ir plūduriuojančių dalykų iš kurių pasigaminsite „duobutes“ ant vandens. Duobučių dydis ir kiekis priklauso tik nuo jūsų, bet pramoga gaunasi tikrai labai smagi, na gal ne visai romantiška, bet juk romantika tai ne tik rožytės ir žvakytės. Kaip ten sako, gražia kai kitą žmogų priverti šypsotis. Jei tai bus irklenčių golfas – go for it! Be to jei plaukiat iškylauti irklenčių golfas gali būti puiki papildoma pramoga.

Pasipiršimas

Nu ne Eifelio bokštas, bet ir ne kavinė. Ne žaidžiant irklenčių golfą, bet stebint žvaigždžių lietų… Pradėti tokiais žodžiais: „Žinai, [sakykite mylimosios/mylimojo vardą] tos irklentės atrodo tokios nestabilios iš pražių, kaip ir tavo nervai, JUOKAUJU, kaip ir gyvenimas, bet kai plauki dviese – tai kažkaip drąsiau, o kuo ilgiau plauki tuo stabiliau, tai ir su tavim – man saugu ir gera ir noriu, kad taip būtų visą laiką!” Tada dreba kojos, ieškom žiedo, žiedas vos neįkrenta (truputį pažaiskit emocinį amerikietiškų kalnelių žaidimą) ir tada nedrąsiai su irklu prisitraukit jos/jo irklentę ir atlikit viską iki galo!

Vestuvių fotosesija

Mes vis dar stebimės kaip tiek nedaug žmonių išdrįso pasidaryti vestuvinę fotosesiją ant irklenčių! Pusę miesto sienų, tiltų su spynom jau baigia išeiti iš savo galiojimo laiko, tai yra jau viršijo tą skaičių, kai dar buvo įdomu ten fotografuotis! Žinoma rugių laukas, miškas, žmona delne, vyras pakabintas už karšinkos  – tai klasika! Mes nenorim to atimti iš jūsų, bet Jūs pagalvokite, o dar geriau pasižiūrėkite, kokias nuotraukas galėtumėte rodyti savo vaikams ir anūkams!

Vaikai ir irklentės

Na, jau kaip ir aptarė visas daugiau ir mažiau romantiškas veiklas ant irklenčių, metas pakalbėti apie vaikus. Jie puikiai jaučiasi ant irklenčių ir kaip vaikai – greitai mokosi ir pagauna kaip ir ką ant irklentės reikia daryti. Vaikams galima naudoti mažesnes irklentes, o jeigu patys vaikai dar gan maži, tėvai gali vaikus plukdyti ant savo irklenčių, tik nepamirškit pasirūpinti liemenėmis!

 

 

 

You may also like