Irklenčių terapija

Irklenčių terapija – stulbinantys rezultatai

Patyrę superiai seniai žino, kad fantastiška diena ant vandens gali smarkiai pagerinti ne tik dvasinę bet ir fizinę savijautą. O dėka pažangių gydytojų Prancūzijoje tai sužinojo ir pasaulis. Pirmą kartą istorijoje, gydytojai išrašo pacientams irklenčių programas, kaip gydymo kurso dalį. Biarritz – Prancūzijos banglenčių Mekoje, dvidešimties specialistų komanda pradėjo bandomąjį projektą, kurio metu medikamentų kursą papildo irklenčių ir banglenčių programomis. Pacientai ir gydytojai vienbalsiai sutaria – rezultatai įkvėpiantis.

„Po šešių mėnesių mes matome labai pozityvius ženklus“ teigia Nicolas Guillet, vienas iš komandos gydytojų. Pasak specialisto, visi, išskyrus du ar tris, bandymuose dalyvavę pacientai baigė 12 savaičių gydymo kursą nuo įvairių bėdų: pradedant depresija, baigiant nugaros skausmu. Rezultatai stulbinantys. Viena iš pacienčių: keturiasdešmtmetė Karina, teigia beveik visiškai išsigydžiusi nugaros skausmą, kuris ją kankino po prieš dešimt metų atliktos operacijos, prieš kurią ji net mėnesį gulėjo paralyžuota. Karinos nuomone, irklenčių ir banglenčių terapija yra didžiulė sveikatos mokslų revoliucija.

Dvasinė ir fizinė sporto gamtos stichijose nauda gali atrodyti akivaizdi, bet puikūs rezultatai slepia mažiau žinomus mokslo faktus. Lužtančios bangos laužo ir vandens molekules, kurios išlaisvina neigiamo krūvio jonus. Taip kūno audiniai gauna daugiau dėguonies, pakyla tonusas, miego kokybė ir koncentracija. Atradimai gali paskatinti Prancūzijos sveikatos apsaugos sistemą pakeisti požiūrį į nesaikingą piliulių išrašymą negalvojant apie vaistų šalutinį poveikį.

You may also like