Siūlome visiškai naują paslaugą Lietuvoje – vestuvių fotosesiją ant irklenčių! Jeigu Jus purto mintis nuo tradicinių vestuvių su piršlio karimais, vedėjo raginimais „po stikliuką“ ir pūstomis damų suknelėmis su lankais, jeigu galvojate, kad fotosesija prie kriokliuko ar parke ant suoliuko nebus tai, į ką norėsite žiūrėti visą gyvenimą, jeigu tikite, kad vestuvės tai viso gyvenimo nuotykis – tokie kadrai ir potyriai tikrai JUMS!

Vis dėl to vestuvės – labai graži ir prasminga šventė, todėl mes puikiai suprantame norą, jog ši diena būtų įsimintina, o nuotraukos nekeltų gėdos jausmo net ir rodant būsimiems anūkams! Vestuvių fotosesija ant irklenčių suteikia visas galimybes turėti nepamirštamų kadrų ir įspūdžių (šitie garantuoti, ypač jei stovėsit ant irklentės pirmą kartą arba išdrįsite avėti aukštakulnius, o gal norite vestuvių fotosesijos su hidrokostiumais?).

Vieta: bet kuris vandens telkinys. Gali būti ežeras, upės ir netgi jūra!

Galimybės: iš tikrųjų – neribotos. Tai gali būti Jūsų vestuvių fotosesija vestuvių dieną, po vestuvių, prieš vestuves, mergvakario šventės akimirkos, bernvakaris, o gal tik JŪSŲ DVIEJŲ kadrai ir tik JUMS? Čia tik kelios gairės, nenorim apriboti Jūsų fantazijos surašydami viską. Principas paprastas – turit idėją –  mes ją įgyvendinam! Jei tik norit ant irklenčių užkelsim ir močiutes!

Vestuvių fotosesijos ant irklentės eiga: atvykstame į sutartą vietą ir visus fotosesijos dalyvius nuvežame į pasirinktą fotosesijos tašką bet kurioje Lietuvos vietoje. Po fotosesijos parvežame į pradinį tašką.

Kaina: priklauso nuo irklenčių skaičiau ir pasirinktos vietos, todėl skambinkite ir susitarsime:

(+370) 611 500 66

Fotografė: Rūta Rylaitė

„Tai mergina, kuri fotografuodama jaučiasi pakylėta. Tai jos aistra, saviraiškos laisvė, gyvenimo būdas. Rūta turi nuostabią dovaną generuoti idėjas – ji piešia savo sugalvoto kadro vizijas, eskizuoja. Ji nuolat ieško nenuvalkiotų, savitų siužetų, mąsto apie kiekvieną fotosesiją atskirai, skiria didžiulį dėmesį detalėms.

Kadangi Rūta nuoširdžiai bendrauja su kiekvienu, net ir ką tik sutiktu, žmogumi, fotosesijoje nuotaika visada būna puiki. Žmonės tai vertina.“
Klausiame Rūtos, kodėl ji mano, kad vestuvių fotosesija ant irklenčių yra tiesiog jėga? 
Rūtos Rylaitės darbai sausumoje atrodo taip:
 xVESTUVES_fotosesija_su_dumais_NIDOJE_Vilniuje_Geriausi_vestuviu_fotografai_0029_797x532

 

Įkvėpimui parinkome keletą nuotraukų. Kaip gi tai galėtų atrodyti:

Good-770