Įvadinė irklenčių pamoka Tenerifėje

Jei dar nesate bandę irklenčių sporto, kviečiame išmokti: tai lengviau nei gali pasirodyti iš pradžių. Irklenčių populiarumo priežastis: paprastumas. Ramiam plaukiojimui irklente lygiame vandenyje nereikia gero fizinio pasiruošimo ar specialių įgūdžių, o džiaugsmo užtaisas garantuotas. Įvadinei pamokai pasirinksime vieną iš ramių įlankų netoli Los Gigantes

  • Susipažinsime su saugumo instrukcijomis, apžvelgsime pavojus ir iššūkius.
  • Mokysimės taisyklingų judesių irklu
  • Mokysimės taisyklingos stovėsenos ir laikysenos
  • Mokysimės efektyvaus irklavimo ir manevravimo

Kainos

SUP CAMP 7 paketas – kaina įtraukta į paketą, papildomai mokėti nereikia
Vienkartinė pamoka – nuo 30 eur

Visų programų kainas rasite čia

Laikas

Pirmadienis — 10:30
Trečiadienis — 10:30
Penktadienis — 10:30
Sekmadienis — 10:30

Būtina išankstinė registracija:
info@sup-board.lt
(+34) 631282735

Vieta

Playa de las Vistas — Automobilių stovėjimo aikštelė šalia restorano Casa Blanca — Koordinatės: 28°03’09.4″N 16°43’23.3″W

 


Saugumas plaukiant irklente atviruose vandenyse

Irklenčių kursai Tenerifėje

Nusipelnęs fizikas, vienas iš stygų teorijos autorių Theodor Kaluza kartą nusprendė išmokti plaukti. Jis atidžiai perskaitė mokslinį darbą apie plaukimo teoriją ir šoko į jūrą. Mes nesiūlome Jums susipažinti su saugiu plaukiojimu irklente Kaluzos metodu, bet perskaityti patarimus tikrai verta. :-)

Atlanto vandenyse gamta demonstruoja visą savo jėgą, todėl plaukiojimas irklente reikalauja pagarbos vandenynui. Prieš leisdamiesi į žygį turite atsakingai įvertinti ne tik aplinkos sąlygas, bet ir savo jėgas.

Plaukti irklente atviruose vandenyse rekomenduojama tik geros fizinės formos žmonėms, neturintiems rimtų sveikatos sutrikimų ar didelio antsvorio. Stenkitės nenutolti nuo kranto daugiau nei 250 metrų, plaukdami be motorizuoto laivo palydos. Jūra yra greitai kintanti ir nenuspėjama aplinka, todėl plaukimui irklente reikia atsakingai pasiruošti, blaiviai įvertinti savo fizines, psichologines galimybes, techninius įgūdžius ir kylančius pavojus.

Ypač atsakingai reikia planuoti plaukimą atviruose vandenyse ilgesnius atstumus. Visada atsižvelkite į vėjo kryptį: jei vėjas pučia nuo kranto į vandenyną, atidėkite pramogą. Prieš plaukdami didesnius atstumus turite įvertinti galimybės operatyviai išsilaipinti: atkreipkite dėmesį į kranto liniją, landšaftą. Niekada neplaukite irklente esant rūkui: galite labai greitai prarasti orientaciją ir nutolti nuo kranto. Jei ketinate grįžti ten pat iš kur išplaukėte, visada pradžioje pasirinkite maršrutą prieš vėją: taip bus lengviau suplanuoti energijos likutį grįžimui. Visada su savimi turėkite geriamo vandens.

Labai svarbu tinkamai įvertinti vandens temperatūrą. Net ir 27°C vanduo, išbuvus jame ilgesnį laiką gali sukelti hipotermiją. Tenerifėje žiemą vandens temperatūra apie 22°C, todėl praradus irklentę svarbu turėti pakankamą laiko rezervą pasiekti krantui.