Joga Tenerifėje – vandenyje ir sausumoje

Jogos specialistai tiki, kad pasitelkę mumyse slypinčią jėgą galime nuversti kalnus. Joga yra vienas efektyviausių geros fizinės ir dvasinės sveikatos palaikymo būdų kurio terapinę naudą pripažįsta tiek gydytojai tiek mokslininkai. Nuotykiai, atradimai ir aplinkos pakeitimas atostogų metu jums leis pabėgti nuo rutinos, bet nemažiau svarbu yra ir gebėjimas pailsėti dvasiškai – skirti šiek tiek laiko sau.
Irklenčių joga nėra tik dar viena kvaila miestiečių mada: vandenyje nėra dulkių, mažiau triukšmo, o lengvas vėjelis ir nedidelis bangavimas veikia raminančiai. Vandens paviršius klasikinės jogos asanoms yra tarsi melo detektorius: už klaidingus judesius būsite išmaudyti. Išsivaduokite iš keturių sienų apsupties. Mūsų jogos studija – Atlanto vandenynas.

Jei dar neatradote jogos, pakviesime Jus į įvadinę pamoką paplūdimyje. Kai išmoksite jogos asanas, per antrą pamoką bandysime atlikti pratimus vandenyje. Neapsigaukite, atlikti judesius ant nestabilaus paviršiaus, yra daug sudėtingiau. Sportuojant ant irklentės naudojamos paprastai pamirštamos raumenų grupės – gilieji kūno raumenys, kurios treniruojate nedažnai.

Kitos pramogos Tenerifėje

Kainos

SUP CAMP 7 paketas – kaina įtraukta į paketą, papildomai mokėti nereikia
Pirma pamoka sausumoje – 5 eur
Kitos pamokos sausumoje – 10 eur
Pamoka vandenyje – 25 eur

Visų programų kainas rasite čia

Laikas ir vieta

Antradienis — 8:00 — Playa Los Gigantes
Trečiadienis — 8:00 — Playa Los Gigantes
Ketvirtadienis — 8:00 — Playa Los Gigantes
Šeštadienis — 18:00 — Playa de las Vistas — Žemėlapis
Sekmadienis — 12:00 — Playa de las Vistas — Žemėlapis

Būtina išankstinė registracija:
info@sup-board.lt
(+34) 631282735