Masca iššūkis

Būtina išankstinė registracija!

Susitikimo laikas: 10:30, Šeštadienis.
Susitikimo vieta: Playa Los Gigantes (pliažas tarp uosto ir uolų, Los Gigantes, Santago del Teide)
Maršrutas: Playa Los Gigantes – Masca
Pabaiga: apie 18:00
Kaina: 80 eur /asm.

Nuolaidos: taikomos 9 asmenų kompanijai
Kviečiame leistis į nepamirštamus nuotykius su irklentėmis vienoje įspūdingiausių Tenerifės vietų – Los Gigantes. Šis Santiago del Teide municipaliteto kurortas vakarų Tenerifėje džiugina svečius įspūdingomis 800 metrų aukščio uolomis kylančiomis iš tiesiai iš smaragdinio vandens. Tarsi suakmenėjusio milžino pirštais, eidami Los Gigantes uolų keteromis ir paslaptingais tuneliais galite pasiekti Masca – įspūdingo grožio kaimelį, įsikūrusį svaiginančio tarpeklio viršuje. Nors kartą gyvenime tiesiog būtina aplankyti šią elfų karalystę, pavogtą iš Tolkien’o knygos puslapių.

Tikriems nuotykių megėjams siūlome gyvenimo kelionę: kviečiame leistis į žygį nuo atokaus Masca kaimelio tarpekliu iki vandenyno, o tada atgavus jėgas užkandžiaujant,  plaukti irklentėmis iš Masca paplūdimio iki Los Gigantes.

Kelionė tarpekliu: 3 val, poilsis Masca pliaže: 1 val, kelionė irklentėmis: 2 val.

Jei pasiseks, plaukdami irklentėmis link Mascos sutiksime Atlanto vandenyno inteligentus – delfinus. Delfinų safaris laivuose ne iš tolo neprilygsta susitikimui su šiais komunikabiliais ir žaismingais vandens gyvūnais plaukiant irklente. Ar esate glostę delfiną laisvėje?