Delfinų safaris Tenerifės Los Gigantes

Kviečiame susitikti su vienais protingiausių  ir smalsiausių vandenyno žinduolių. Plaukiojimas irklente šalia delfinų Atlanto vandenyne gali tapti pačiu šviesiausiu Jūsų atostogų atsiminimu. Šie gyvūnai yra tokie smalsūs ir draugiški žmonėms, kad tikimybė juos sutikti iš tiesų didelė. Krištolo skaidrumo vanduo Los Gigantes yra namai arba tarpinė stotelė įspūdingai delfinų ir banginių rūšių įvairovei.

Programos trukmė: 2-3 val.

Kitos pramogos Tenerifėje

Kainos

SUP CAMP 7 paketas – kaina įtraukta į paketą, papildomai mokėti nereikia
Vienkartinis dalyvavimas programoje – nuo 30 eur

Visų programų kainas rasite čia

Laikas

Antradienis — 10:30
Ketvirtadienis — 10:30
Šeštadienis — 10:30

Būtina išankstinė registracija:
info@sup-board.lt
(+34) 631282735

Vieta

Los Gigantes — Pliažas uosto dešinėje — Koordinatės: 28.247754, -16.839715

 


Delfinai – gelbėtojai

Delfinai

Smalsūs ir protingi Atlanto žinduoliai dažnai bendrauja su laivuose juos stebinčiais turistais. Žinoma daug istorijų apie delfinų žaismingumą ir geranoriškumą. 1983’ais Naujoje Zelandijoje, nuslūgęs potvynis arti kranto įkalino būrį banginių. Aplinkinių kaimų žmonės stengėsi jūrų milžinams padėti ant jų laistydami vandenį ir juos ramindami kol vėl pakilo vanduo. Bet net ir tada banginiams buvo labai sunku išnaviguoti į gilesnius vandenis. Visų nuostabai, netoliesę buvęs delfinų būrys suprato kas vyksta, ir atplaukę į seklius vandenis ir rizikuodami savo gyvybėmis parodė saugų kelią banginiams. Buvo išgelbeti 76 iš 80 žinduolių.

Dažnai delfinai gelbėja ir į bėdą papuolusius žmones. Stebina tai, kad būdami ypač protingi gyvūnai savo nuodemėmis dažnai primena žmones. Jie mėgsta svaigintis būriais, paeiliui kramsnodami žmogui mirtinai nuodingą žuvį: vėliau pasidaro ypač vangūs ir gali valandų valandas stebėti savo atspindį vandens paviršiuje. Delfinai gali smurtauti tarpusavyje ir kabinėtis prie patelių

Supindami su delfinais patirsite neįkainojamų įspūdžių. Aišku šimtaprocentinės garantijos, kad juos sutiksime nėra, bet net ir tuo atveju grožėsitės užburiančiais vaizdais, apžiūrėsite vandens išgraužtas uolas ir šauniai pasportuosite smaragdiniame vandenyje. Jei pakilęs vėjas įsiubuos vandenį, po keleto zuikių suprasite kaip išsilaikyti ant irklentės net banguotam vandenyjė. O gal net pavyks pagauti vieną kitą bangą? Jūsų įspūdžius įamžinsime ACME veiksmo kameromis.