7 laisvės dienos Tenerifėje

Kelionė į Tenerifę7 laisvės dienos Europos Havajuose: kviečiame į amžino pavasario salą atskleisti karščiausio pasaulyje vandens sporto paslaptis. Los Gigantes – tai pietų Tenerifės pakrantės kurortas, įsikūręs įspūdingo aukščio uolų papėdėje. Debesis remiančių kalnų ir vandenyno vaizdais gėrėsitės jaukių apartamentų terasose, o kad nepaskęstumėte įkvepiančio peizažo, vietinio vyno ir subtropinės saulės keruose, gaivinsime Jus Atlanto bangose. Irklentė yra nuostabus būdas pažinti vandenyno jėgą.

Pirmą dieną mokysimės saugiai vaikščioti vandeniu. Antrą dieną leisimės į delfinų safarį: jei pasiseks, pabendrausime su protingais ir draugiškais vandenyno gyventojais. Trečią dieną raižysime bangas. Likusį laiką melsime Tenerifės dangaus dievo Ačamano, kad pradžiugintų mus stipriu vėju, jei jis mūsų išklausys, tapsime audros raiteliais ir mokysimės pavėjinio plaukimo irklente subtilybių.

Bangos, vėjas ir saulė įkvėps Jus nuotykiams sausumoje: galėsite kopti į Teidės ugnikalnį, aplankyti paslaptingą ir atokų Masca kaimelį, kurį pasieksite važiuodami kvapą gniaužiančiais serpantinais. Guimar piramidės, Anagos kalnai, svajingi botanikos sodai. Jei dar liks energijos, pakviesime išbandyti save lipant į uolas, o įspūdžiais dalinsimės piknike prie ugnies, gerėdamiesi vandenynu.

Irklenčių programų Tenerifėje kainoraštis

 Tenerifės pramogų gidas

— Tenerifės keliautojų ir gyventojų patarimai, įspūdžiai.

 


 

Pasiūlymas 2-4 asmenims:

  • 2 kambarių apartamentai su terasa ir vaizdu į vandenyną Los Gigantes
  • Automobilis 7 dienoms
  • 7 dienos su irklente: pamokos pradedantiesiems, delfinų safaris, bangų raižymas, pavėjinis plaukimas anglies pluošto lentomis.
  • Informacija ir patarimai, pagalba užsakant bilietus
  • Grill vakarėlis, arba laipiojimas uolomis ir svajonė sugrįžti :-)


SUP CAMP 7+  

kaina: nuo 700 eur / asmeniui: kainą sudaro lėktuvo bilietai, automobilio nuoma, apartamentų nuoma, irklentės nuoma ir abonimentas visom irklenčių programom 7 dienų laikotarpiui. Kaina gali kisti skirtingomis datomis, pagal lėktuvo bilietų įkainius.

SUP CAMP 7

kaina: 210 eur / asmeniui: kainą sudaro irklentės nuoma ir abonimentas visom irklenčių programom 7 dienų laikotarpiui.

Visų programų kainas rasite čia

* kaina nurodyta su skrydžiu Vilnius – Tenerife – Vilnius, automobilio nuoma, apartamentų nuoma. Ji gali keistis priklausomai nuo bilietų kainų Jūsų pageidaujamomis datomis ir asmenų skaičiaus. Kviečiame susisiekti tel. (+34) 631282735 / +370 611 50066 arba info@sup-board.lt ir mes su dideliu malonumu Jums padėsime suplanuoti ypatingas irklenčių atostogas.

 

Irklenčių atostogos Tenerifėje

 


SUP CAMP 7 programų tvarkaraštis

Užsakius SUP CAMP 7 paketą, galite dalyvauti visuose  7 dienų renginiuose su instruktoriais nemokamai.

Pirmadienis

10:30 Los Gigantes   Pirmi žingsniai vandeniu — trukmė 1,5 h

Antradienis

10:30  Los Gigantes  Pirmi žingsniai vandeniu — trukmė 1,5 h

Trečiadienis

8:00 Los Gigantes Joga ant vandens — trukmė – 45 min
15:00 Los Christianos  Pirmi žingsniai vandeniu   — trukmė – 1,5 h

Ketvirtadienis

8:00 Los Gigantes Joga ant vandens — trukmė – 45 min
10:30 Los Gigantes  
Pirmi žingsniai vandeniu — trukmė 1,5 h

Penktadienis

8:00 Los Gigantes Joga ant vandens trukmė – 45 min
15:00 Las Americas
  Bangų raižymas / Vėjo raiteliai* — trukmė – 3 h

Šeštadienis

10:30 Los Gigantes  Masca iššūkis sausuma ir vandeniu — trukmė 7 h
16:00 Los Gigantes  Pirmi žingsniai vandeniu — trukmė 1,5 h

Sekmadienis

10:30 Los Christianos Pirmi žingsniai vandeniu — trukmė 1,5 h
15:00 Los Christianos Supball — trukmė – 1 h


Apartamentai

Nekilnojamas turtas TenerifėjeJūsų namais rūpinsis Kanarėlės YOLO.ESTATE.

Jaukūs ir kokybiški apartamentai šalia vandenyno, pačiame Los Gigantes kurorto centre, taps viena iš daugėlio priežasčių, verčiančių čia sugrįžti. O jei Tenerifėje atostogaujate per dažnai, gal jau laikas čia įsigyti jaukų būstą?

Visuose apartamentuose rasite būtiniausius dalykus: virtuvės įrangą, indus, dušus, skalbimo mašinas, terasas su įspūdingu vaizdu. Ilgalaikėi nuomai – ypatingai geri pasiūlymai. Jūsų pageidavimai visada laukiami, esant poreikiui padėsime išsinuomuoti ir aukštos klasės apartametus bei vilas už pačia geriausią kainą.


 


Maistas

Maistas Tenerifėje

Tikras keliautojas supranta, kad vietinio maisto ragavimas visų pirma yra kultūrinė patirtis. Pasiūlysime pačias geriausias vietas kur galėsite mėgautis vietiniais patiekalais. Maistas Tenerifėje tiesiog sutvertas bangų raiteliams: jis paprastas ir labai kokybiškas, o kainos tiesiog džiugina.

Mes žinome geriausias vietas kur galima nebrangiai įsigyti puikius vietinius produktus: jūros gėrybės, vietinis ožkų sūris, Kanarų vynas, Jamon Serrano, Jamon Iberico, puikiausios Chorizo dešrelės. Vegetarai ir veganai mėgausis vietiniais vaisiais. Norite vulgaraus maisto? Puiki pica iki 5 eurų, cepelinai (nejuokaujam) – ne problema :-)

Tenerifėje yra daug vietų, pritaikytų Grill vakarėliams. Kartą per savaitę Jus pakviesime į Grill vakarėlį – kepsime maistą ant ugnies, grožėsimės peizažu ir aptarsime dienos nuotykius.