Irklenčių pamoka vaikams

Ežere mokysimės saugumo vandenyje, irklavimo ir irklentės valdymo pagrindų. Taip pat mokysimės gelbėti skestančius su irklentes pagalba.

Pieno kelias

Varškės sūris, sviestas, grietinė… Puvočių kaimo senolės parodys kaip gaminami šie skanumynai. Patys moksleiviai padedami vietinių močiučių pasigamins šiuos dzūkiškus skanumynus. Taip pat išgirs kaip seniau vaikai piemenaudavo, žaisdavo piemenukų žaidimus.

Piemenukų žaidimai

Seniau, kai visą dieną vaikai piemenaudavo, kad prablaškytų nuobodulį gamtoje žaisdavo žaidimus. Pats azartiškiausias jų – akmenėliai. Puvočių močiutės, prisiminusios vaikystę, vikrumu lenkia net vaikus!
Dzūkų kalba
Vaikai turėtų progą pasiklausyti vietinio etnografinio ancamblio pasakojimų, juokų ir pasiklausyti dainų, kurios lydi šias močiutes visą gyvenimą. Sužinoti daugiau apie dzūkišką tarmę.

Dzūkų aprėdai

Šios programėlės metu supažindinsime su verpimo, audimo, siuvinėjimo amatu, kuriam jaunos dzūkės yra nemažai paaukojusios jaunų dienelių. Pasidairysime po vietinių senolių skrynias, sužinosime kokias spalvas ir raštus mėgsta dzūkai. Pamėginsime suverpti vilną.

Žemyninių kopų paslaptys

„SUP HOUSE“ šeimininkai nuves vaikus į seniausias Lietuvoje kopas ir atskleis jų paslaptis. 6 kilometrų žygis įspūdingomis miško vietomis – vaikai pasivaikščios gamtoje ir sužinos kodėl prieš šešias dešimtis metų Puvočių gyventojai slėpėsi miške.
Programėlių trukmė iki 4 val. Kaina sutartinė. Susisiekime ! Mes taip pat organizuojame 5 arba 10 dienų pažintines – poilsines stovyklas moksleiviams. Jei susidomėjote, teiraukitės ir mes Jums pateiksime individualų pasiūlymą.

+370 69816079
algimantas.kazlauskas@gmail.com