Focus fit treniruotės ant irklenčių moterims

FOCUS FIT – tai treniruotė, kurioje suderintas sportas sausumoje ir ant vandens. Pirmas 20 minučių ant kranto atliksite įvairius apšilimo pratimus. Teks pašokinėti, atlikti tempimo pratimus ir plačiau pramerkti akis, suaktyvinti širdies ritmą ir pasiruošti intensyviam irklavimui ant irklentės. Atlikus visus pratimus sausumoje – imsite irklentes ir pasiruošite pajusti, ką reiškia priversti dirbti visus kūno raumenis! Irkluojant dirba visas core raumenynas, nugaros ir rankų raumenys. Be to reikia išlaikyti pusiausvyrą, todėl kojos tikrai nesiilsės ir jausite, kaip dirba vidiniai viso kūno raumenys. 

Antradieniais ir ketvirtadieniais 6:30

Daugiau informacijos paspaudus čia 

Žvaigždžių lietus ant irklenčių ir baidarių (08.11-12-13 d.)

Kaip ir kiekvienais metais, rugpjūčio mėnesį turime ypatingas naktis, kuomet galime stebėti žvaigžių lietų. Tai tiesiog plika akimi matomas reiškinys. Moksliškai kalbant, tai Perseidų lietus. O šiemet jis turėtų būti ypatingas, nes pačiomis aktyviausiomis naktimis (rugpjūčio 11-13) mėnulis nusileis dar prieš vidurnaktį, taigi dangus bus tamsus ir meteoritų lietus turėtų būti ypač gerai matomas!

Plaukiam:
Penktadienio naktį (08.11)
Šeštadienio naktį (08.12)
Sekmadienio naktį (08.13)

Laikas: susitinkam 22:30, plaukiam 23:00

Daugiau informacijos paspaudus čia 

Žvalumo diena 2017 (08.26)

Rugpjūčio 26 dieną Vilniuje, VU Botanikos sode Kairėnuose jau ketvirtą kartą rengiama sveikos gyvensenos populiarinimo šventė „Žvalumo diena 2017“ lankytojus stebins veiklų įvairove.

Bus galima nemokamai išbandyti CORE FIT treniruotę ant irklenčių.

Daugiau informacijos paspaudus čia