Gera žinia auginantiems šunis. Na, mes manome, kad tai labiausiai tinka šunims, bet, tiesą sakant, dar niekas nėra bandęs ant irklentės užkelti katės, iguanos, šeško ar kitos savo mylimo gyvūnėlio. Bet prašom, jei galvojate, jog tai neturės jokios neigiamos įtakos ir pašalinio poveikio.

irklentes su sunimis, sup-board, irklente

Tęsiam mintį apie šunis. Jokia paslaptis, kad daugelis šunų mėgsta maudynes ir visokius išbandymus su savo šeimininkais. Todėl nuo šiol į irklenčiu turus galėsite pasiimti savo šunį, jeigu jis yra iš tų mėgėjų. Mes atlikome nesuskaičiuojamą galybę bandymų ir paaiškėjo, kad šunys puikiai jaučiasi ant irklentės, o kai kuriais atvejais jiems geriau sekasi nei žmonėms!

Kaip viskas vyksta? Šuniui uždedama speciali liemenė, su kuria jis plaukdamas ant irklentės bus saugus. Irklentės tikrai didelės todėl vietos užteks abiems!

Būtinai mus informuokite, jeigu ketinate į turą pasiimti savo augintinį, arba nuomojatės irklentes ir galvojate, kad tokia pramoga jūsų keturkojui draugui tikrai patiks! Mes duosime Jūsų augintiniui specialią apsauginę liemenę.

SUSISIEKIME 😉

 

irklentes su sunimis, sup-board, irklente