Kviečiame šį visam pasauliui sudėtingą laikotarpį iškentėti atsakingai, nekeliant pavojaus sau ir kitiems. Lietuvos gamta yra puiki erdvė socialinei izoliacijai ir imuniteto stiprinimui. Rengiame ypatingas programas ypatingam laikotarpiui poroms ir šeimoms.

Pramogos ir sportas

Visureigiai paspirtukai

Kviečiame rinktis ekologišką ir efektyvią pabėgimo į gamtą priemonę. Karantinas aktyvų laisvalaikį mėgstančius žmones išgynė į parkus ir pažintinius takus. Tai yra puiku, tačiau žinomuose ir populiariuose maršrutuose gali būti ankšta. Kviečiame naudotis visureigiais paspirtukais ir lėkti į atokius miško keliukus kur galėsite laikytis socialinės izoliacijos, džiaugtis gamta, vedinti plaučius. Kad patirtumėte smagių ir saugių nuotykių, suteiksime kelio knygą, kuria naudositės orientuodamiesi trasoje. Karantino metu nedirbame su grupėmis rūpindamiesi Jūsų saugumu paspirtukus suteiksime tik šeimoms ir poroms. Laikas gamtoje svarbus imuniteto stiprinimui ir geros psichologinės būsenos palaikymui.

Artimiausi pabėgimai į gamtą

Baidarės ir irklentės

Kviečiame šeimas plaukti baidarėmis upėse. Dėl karantino reikalavimų negalime teikti keleivių transportavimo paslaugos, todėl palikę automobilius kelionės finiše į starto vietą vyksite elektriniais paspirtukais. Nuotykis gausis dvigubas! Kviečiame atrasti Lietuvos upes už miesto ribų ir plaukti jaukiai: šeimomis ar poromis. Buvimas ant vandens padeda psichologiškai ir leidžia atsipalaiduoti.

Artimiausi pabėgimai į gamtą

Nakvynė šeimai

Karantino sąlygomis antra geriausia vieta izoliuotis yra namai o pati geriausia – sodyba gamtoje. Toli nuo miesto, miškais apspupta ant Merkio kranto stovinti sodyba yra puiki vieta nuošalaus prieglobsčio ieškančioms šeimoms. Grynas oras, saulė ir mažas žmonių tankis  – puikus derinys psichologinei būseinai ir imuninei sistemai. O jei saulutės ir gryno oro nepakanka, kviečiame važinėtis mišku ekologišku elektriniu paspirtuku arba plaukioti baidarėmis ar irklentėmis. O jei patinka medžio darbai, galite naudotis sodyboje įrengtomis dirbtuvėmis. Priimame tik vieną šeimą visame name, o tarp apsilankymų patalpas kruopščiai dezinfekuojame ir vediname.

Rezervuoti sodybą gamtoje