Turbūt sutiksite, kad mokymasis yra visą gyvenimą trunkantis procesas. Kiekvieną dieną galima sužinoti, ką nors naujo. Įmonė – taip pat gyvas organizmas ir mokymasis yra netgi gyvybiškai svarbi jos funkcija! Mokymai darbuotojams ne tik suvienija, teigiamai veikia organizacijos vidinę aplinką, bet ir suteikia labai svarbų įrankį kovojant rinkoje – konkurencinį pranašumą. Kodėl vienoms įmonėms sekasi geriau nei kitoms? Jos žino, kad darbuotojai yra didžiausias turtas!

Pristatome visiškai unikalius mokymus įmonėms ant irklenčių! Plaukiam ir mokomės: emocinio intelekto arba stresų valdymo! Svarbi metodinė medžiaga plaukiant irklente pasisavinama dar geriau, čia derinamas kūno balansas, judesių koordinacija ir smegenų veikla.

Kaip tai atrodo: mokymai vyksta dviem etapais. Pirmasis – „sausumos“, kuriame išdėstoma pagrindinė mokymų medžiaga. Tada komandai tenka praktinis išbandymas ir žinių įsisavinimas stojant ant irklenčių! Antrasis etapas nėra lengvesnis, komanda iš karto patiria stresą – nauja informacija, kūno nestabilumas, baimė įkristi – čia ir prasideda „sausumos“ etapo metu išgirstos teorijos taikymas! Emocijos kyla, streso lygis auga, kažkas krenta į vandenį ir… Ar pavyks suvaldyti stresą ir emocijas?

Mokymų grupės narių skaičius: 12-20

Mokymų trukmė: apie 4 akademinės valandos

Mokymus veda: Derybos.lt Verslo konsultacijos ir mokymai

Derybos.Lt įkūrėjas Darius Rupšlaukis: derybų ir pardavimų praktikas ir konsultantas. Dirbantis pardavimuose nuo 1995 m. Kūręs ir įgyvendinęs pardavimų ir klientų aptarnavimo sistemas Sankt Peterburge, Maskvoje, bei Lietuvoje. Nuo 1999 m. skaito paskaitas, organizuoja seminarus derybų vedimo, klientų aptarnavimo, pardavimų organizavimo, pristatymų ir parodų pasirengimo, konfliktų sprendimo, komandų formavimo, tarptautinio bendradarbiavimo ir verslo etiketo temomis.

Emocijų valdymo mokymai: bazinės emocijos, kaip jas atpažinti ir valdyti? Kokie gebėjimai būdingi emociniam intelektui? Emocinio intelekto svarba bendravime. Savęs pažinimas, motyvacinių veiksnių skatinimas, asmeninio tobulėjimo būdų identifikavimas. Kaip sustiprinti pasitikėjimą savimi. Kaip pritaikyti šiuos gebėjimus kasdienėse situacijose? Testai, praktinės užduotys ir pratimai.

7 Streso valdymo būdai: Stresas ir stresoriai. Asmeniniai tikslai ir veiksmų planas, investicijos į santykius, trumpos pauzės atsipalaidavimui, gebėjimas išgirsti, laiko rezervai sau, poilsis su pozityviais žmonėmis, aktyvi fizinė veikla. Asmeninis kokybiško gyvenimo planas.

Vieta: bet kuris vandens telkinys. Gali būti ežeras, upė ir netgi jūra!

Kaina: priklauso nuo tikslaus dalyvių skaičiaus ir pasirinktos vietos, todėl – kintanti. Skambinkite ir susitarsime:

(+370) 611 500 66

Galimybės: derybų klausimas :) Galime keisti mokymų temas, laikus, vietas, prie irklenčių prijungti plaukimą baidarėmis ir….

Daugiau informacijos apie Derybos.lt vedamus mokymus ir seminarus: www.derybos.lt