Kviečiame pradėti savo irklenčių verslą

Kviečiame dirbti mūsų komandoje ir pradėti nuosavą irklenčių verslą. Irklentes galėsite įsigyti labai parankiomis kainomis, būsite įtraukti į tarptautinį irklenčių verslo tinklą ir dirbsite petis petin su mūsų rinkodaros komanda, kuri užtikrins Jūsų verslo pajamas. 2016’aisiais mūsų tinklas išsiplėtė į Tenerifę, o Lietuvoje atidarėme naujus skyrius Klaipėdoje, Druskininkuose, Nidoje, Trakuose. Kviečiame prisijungti ir Jus 🙂

Irklenčių verslo žemėlapis

Irklenčių verslo žemėlapis

Nauda dirbant mūsų tinkle

• Informacija apie Jūsų irklenčių punktą bus pateikiama lankstinukuose ir stenduose mūsų skyriuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Druskininkuose, Trakuose, Kuršių Nerijoje, Palangoje, Tenerifėje; taip pat tinklapiuose: www.supboard.lt, www.sup.team ir mūsų socialinių tinklų grupėse. Jūsų verslas bus įtrauktas į mūsų reklaminius video klipus, Jūsų irklenčių nuomos punkte bus organizuojami reklaminiai renginiai.

• Jūsų nuomos punkto paslaugos bus pardavinėjamos ispanų / anglų / rusų kalbomis užsienyje (pirmiausia Ispanijoje).

• Naudositės mūsų koordinatorių paslaugomis, todėl esant lentų trūkumui kituose miestuose bus įdarbinamas ir Jūsų inventorius.

• Po sezono Lietuvoje dalį Jūsų irklenčių galėsime įdarbinti Kanarų salose, o tai garantuos pajamas visus metus.

• Visi Jūsų darbuotojai bus apmokyti sertifikuoto instruktoriaus. Esant poreikiui, atskiru susitarimu su Jūsų klientais galės dirbti ir mūsų žmonės.

• Turėsite galimybę prekiauti irklentėmis patraukliomis kainomis, gausite visą reikalingą reklaminę medžiagą. Tapsite mūsų tinklo dalimi, todėl atstovausite tarptautinę aukštos klasės irklenčių kompaniją FOCUS SUP HAWAII ir prancūzų gamintoją Aqua Design.

Su startiniu irklenčių verslo paketu galite susipažinti čia. 

Jei susidomėjote, prašome užpildyti šią formą

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų pavardė (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų telefonas (būtina)

Prašau nurodyti kurioje Lietuvos vietoje norėtumėte atidryti savo irklenčių punktą

Prašau nurodyti svarstomą irklenčių skaičių