Joga ant irklenčių 08:00 Druskininkuose

SUSISIEKIME 😉

Susitikimo laikas: 08:00 (susirinkus ne mažiau 4 asm. grupei)

Susitikimo vieta: Druskonio ežeras, Turistų g. 1, Druskininkai

Vieta: Vijūnėlės ežeras

Pabaiga: apie 9:00

Kaina: 20eur / asm. Dėl grupinių nuolaidų ir akcijų teirautis telefonu.

Eiga: nuraminti kūną ir sielą, pasiruošti naujai dienai, pasikrauti energijos iš gamtos. Geriausias ritualas kiekvieną rytą! Irklenčių joga nėra tik dar viena kvaila miestiečių mada: vandenyje nėra dulkių, mažiau triukšmo, o lengvas vėjelis ir nedidelis bangavimas veikia raminančiai. Vandens paviršius klasikinės jogos asanoms yra tarsi melo detektorius: už klaidingus judesius būsite išmaudyti. Išsivaduokite iš keturių sienų apsupties. Mūsų jogos studija – gaivus, pranos (gyvybinės energijos) pripildytas Vijūnėlės ežeras! Jei dar neatradote jogos, pakviesime Jus į įvadinę pamoką paplūdimyje. Kai išmoksite jogos asanas, per antrą pamoką bandysime atlikti pratimus vandenyje. Neapsigaukite, atlikti judesius ant nestabilaus paviršiaus, yra daug sudėtingiau. Sportuojant ant irklentės naudojamos paprastai pamirštamos raumenų grupės – gilieji kūno raumenys, kurios treniruojate nedažnai.

Rekomenduojame pasiimti: rūbai pagal oro temperatūrą. Nepamirškite, kad dėvėsite gelbėjimo liemenę, kuri šildys papildomai. Galite avėti tik lengvą apavą (basutės, kroksai, paplūdimio šlepetės).

Kokiomis irklentėmis plauksite: Druskininkų kurorto klientams suteiksime išskirtinę galimybę plaukti profesionalų pamėgtomis, tiesiai iš irklenčių tėvynės – Havajų atkeliavusiomis, kietomis Focus irklentėmis.  Darydami asanas su „Focus SUP HAVAII“ prekės ženklo irklentėmis suprasite tikrąjį „Stand Up Paddling“ džiaugsmą ir savo kailiu pajausite kaip dar efektyviau treniruojamos visos raumenų grupės. Skirtingai nei pripučiamos irklentės, „Focus SUP HAVAII“ irklentės pasižymi išskirtiniu dizainu, forma bei greičiu, suteikiančiu trasoje įsimintinus pojūčius visiems „Stand Up Paddling“ entuziastams ir profesionalams.