SUP turas 09:00 Druskininkuose

SUSISIEKIME 😉

Susitikimo laikas: 09:00

Susitikimo vieta: Druskonio ežeras, Turistų g. 1, Druskininkai

Maršrutas: Druskininkai–Liškiava

Pabaiga: apie 11:30

Kaina: 20eur / asm. Dėl grupinių nuolaidų ir akcijų teirautis telefonu.

Eiga: Plaukti pradėsime nuo Ratnyčėlės ir Nemuno santakos Druskininkuose. Nemunas savo tolygia srove ramins ir atpalaiduos, krantai savo žaluma gaivins sielą. Stebėkite atidžiai: krantuose galėsite išvysti garnių ar atsigaivinti atėjusių stirnų! Puikus maršrutas tiek pradedančiajam tiek pažengusiam. Plaukdami matysite Gailiūnų kaimą, įsikūrusį visai šalia Nemuno. Iš už paskutinio posūkio išnirs didingas Liškiavos bažnyčios ansamblis, pribloškiantis savo puošnumu, šalia kurio ir baigsime savo kelionę.

Rekomenduojame pasiimti: rūbai pagal oro temperatūrą. Nepamirškite, kad dėvėsite gelbėjimo liemenę, kuri šildys papildomai. Galite avėti tik lengvą apavą (basutės, kroksai, paplūdimio šlepetės).

Kokiomis irklentėmis plauksite: Druskininkų kurorto klientams suteiksime išskirtinę galimybę plaukti profesionalų pamėgtomis, tiesiai iš irklenčių tėvynės – Havajų atkeliavusiomis, kietomis Focus irklentėmis.  Plaukdami „Focus SUP HAVAII“ prekės ženklo irklentėmis pajausite tikrąjį „Stand Up Paddling“ džiaugsmą ir galėsite mėgautis kiekviena plaukimo akimirka skriedami Druskininkų kurorto vandenimis. Skirtingai nei pripučiamos irklentės, „Focus SUP HAVAII“ irklentės pasižymi išskirtiniu dizainu, forma bei greičiu, suteikiančiu trasoje įsimintinus pojūčius visiems „Stand Up Paddling“ entuziastams ir profesionalams.