Naktinis irklenčių turas 21:00 Vilniuje (Trečiadienį ir penktadienį)

SUSISIEKIME 😉

Susitikimo laikas: 21:30

Susitikimo vieta: Apatinė „Forum Palace“ aikštelė

Maršrutas: Verkių malūnas – Baltasis tiltas

Pabaiga: apie 23:00

Kaina: 15 eur / asm.

Nuolaidos: Jeigu surenkate 5 asmenų grupę – turo kaina žmogui 13 Eur. Jeigu grupė 10 asmenų ir didesnė – kaina žmogui 12 Eur. Taip pat plauksite pigiau įsigiję mūsų abonementą.

Eiga: Susirenkame apatinėje „Forum Palace“ automobilių stovėjimo aikštelėje, sėdame į mūsų automobilį, transportuojame iki starto vietos – Verkių malūno. Ten suteikiame gelbėjimo liemenę, pasaitėlį, irklentę ir irklą. Pravedame irklavimo technikos ir saugos instruktažą. Patikriname kaip Jums sekasi, padarome kelias nuotraukas atminimui. Plaukiate grupėje apie 1,5 – 2 val., susitinkame maršruto pabaigoje, prie Baltojo tilto.

Rekomenduojame pasiimti: rūbai pagal oro temperatūrą. Nepamirškite, kad dėvėsite gelbėjimo liemenę, kuri šildys papildomai. Galite avėti tik lengvą apavą (basutės, kroksai, paplūdimio šlepetės).

Turas Jums tinkamą dieną: Organizuojame naktinį turą bet kurią savaitės dieną, jei surenkate 3 ir daugiau asmenų grupę.

Kuo šis irklenčių turas skiriasi nuo kitų

Naktinis turas irklentėmis Nerimi – ypatingų pojūčių kolekcija. Pradedate plaukti prieblandoje, o pasiekus miesto centrą sutemsta visiškai. Plaukiant palengva užsidega miesto šviesos, kurių atspindžiai vandenyje Jūsų nuotykio bendražygius paverčia šešėlių ir šviesų teatro aktoriais. Juk tai šokis su irklais. Maloni vakaro vėsa leidžia irkluoti sparčiau nei dieną, o įpusėjus kelionei visiškai atsipalaiduojate.

Pasistenkite neužmigti, nes Jus pažadins vanduo.

Gintarė Gurevičiūtė

Gintarė Gurevičiūtė

Esu ne kartą mačiusi jūroje irklentėmis plaukiojančius žmones – man tai pasirodė be galo romantiška. Iš tiesų, vos tik atsistojus ant lentos ir pradėjus plaukti upe apima neapsakoma ramybė. Sunku net patikėti, kad būnant miesto centre galima taip lengvai ir greitai pabėgti nuo viso šurmulio ir iš proto varančio tempo.

Saulius Bartulis

Saulius Bartulis

Violančelininkas / Kauno Styginių Kvartetas

Ypač graži pramoga. Džiugu matyti jaunus žmones taip stilingai sportuojančius. Ačiū supboard.lt kolektyvui už puikią idėją!

Valdas Ivanauskas

Valdas Ivanauskas

Futbolo treneris

Pastaruoju metu matoma tendencija, kad aukštos klasės sportininkai ieško alternatyvių treniruočių būdų savo rezultatui pagerinti, nes dažnai tradiciniai sporto šakos treniruočių resursai jau būna išnaudoti. Ir dažnai skirtingų sporto šakų derinimas leidžia pasiekti iš principo naujas treniruočių poveikio galimybes. Išbandziau irklentę - labai patiko! Iškart pajaučiau, kuo galėtų būt naudingas irklavimas su ja. Irkluojant vertikalioje padėtyje ant nestabilaus paviršiaus (irklentės) futbolo žaidėjai galėtų treniruoti geresnį kūno statinį ir dinaminį stabilumą, pajausti, įvaldyti kūno branduolio raumenų darbą, o tai leistų sėkmingiau atlikti įvairius specifinius, geros kūno koordiancijos ir integralumo reikalaujančius žaidėjo judesius, na ir viršutinės kūno dalies darbas irkluojant (ko pasigendama žaidžiant futbolą) leistų pastiprinti žaidėjų liemens ir pečių juostos jėgą bei galingumą, kas yra aktualu šiuolaikinio atletiško ir agresyvaus futbolo žaidimo metu."