Supinam Vokę

SUSISIEKIME 😉

Susitikimo laikas: 18:30 (trečiadieniais ir penktadieniais)

Susitikimo vieta: Grigiškės

Maršrutas: Mūrinė Vokė – Grigiškės

Pabaiga: apie 22:00, Grigiškėse

Kaina: 17 eur / asm.

Vokė yra pakankamai trumpa upė, o keletas šalia įsikūrusių gyvenviečių praturtina landšaftą o upė išlieka atsigręžusi į gamtą. Plaukiant irklente galima sutikti daug vandens paukščių, ūdrų bei kriauklių geldeles lukštenančių vandes žiurkių. Upė švari ir skaidri, vietomis pakankamai sekli, todėl plaukiant irklente reikia būti visada pasiruošus išlaikyti pusiausvyrą pelekui perbraukus akmenį. Vokė vingiuoja šalia Vilniaus, todėl tai puikus kasdienis sostinės gyventojų vandens maršrutas, vingiuojantis pro Trakų Vokę. Ten gražiame parke galima gerėtis dešimtimis rūšių augalų, taip pat nuostabiais neo-renesanso rūmais, kurtais žinomo to meto italų architekto.

Vokė yra puiki alternatyva irklenčių entuziastams, įvaldžiusiems Neries upę. Kompaktiška, vingiuota gamtos apsuptyje esanti skaidri upė yra puikus poilsis smegenims, nes plaukdami turite susikaupti. Jei Neries upe galima plaukti visiškai atsipalaidavus ir negalvojant apie irklavimą ar kliūtis vandenyje, Vokė yra kitokio tipo pramoga.

Nuolaidos: Jeigu surenkate 5 asmenų grupę – turo kaina žmogui 15 Eur. Jeigu grupė 10 asmenų ir didesnė – kaina žmogui 13 Eur. Taip pat plauksite pigiau įsigiję mūsų abonementą.

Eiga: Susirenkame Grigiškėse. Ten suteikiame gelbėjimo liemenę, pasaitėlį, irklentę ir irklą. Pravedame irklavimo technikos ir saugos instruktažą. Patikriname kaip Jums sekasi, padarome kelias nuotraukas atminimui. Plaukiate grupėje apie 2,5 – 3 val., susitinkame maršruto pabaigoje, Grigiškėse.

Rekomenduojame pasiimti: rūbai pagal oro temperatūrą. Nepamirškite, kad dėvėsite gelbėjimo liemenę, kuri šildys papildomai, todėl svarbu ne tik nesušalti bet ir neperkaisti. Galite avėti tik lengvą apavą (basutės, kroksai, paplūdimio šlepetės).

Kokiomis irklentėmis plauksite: pradedantiesiems suteiksime kokybiškas AQUADESIGN pripučiamas irklentes.