Kviečiame SUPinti irklentėmis Lietuvoje ir Tenerifėje

Skambinkite: (+370) 611 50066

Irklentės – tai labai jaunas, bet jau labai populiarus visame pasaulyje vandens sportas. Tai visai nestebina – SUP daug malonesnis ir sveikesnis už baidares, daug saugesnis ir paprastesnis už burlentes, banglentes ir vandenlentes. SUPinam:

Vilnius Kaunas KlaipėdA DRUSKININKAI

ASVEJA NIDA PALANGA  TRAKAI

Irklenčių programos ir paslaugos Lietuvoje ir Tenerifėje

Irklenčių turai – mūsų veiklos ašis. Kiekvieną darbo dieną ir savaitgaliais tuo pačiu laiku rengiame SUP turus didžiausiuose Lietuvos miestuose. Mes svajojame, kad kasdienė mankšta ant irklentės taptų Jūsų įpročiu, todėl siūlome SUP prenumeratą. Ypatingai efektyvi kasdienė viso kūno mankšta ir patraukli kaina – tai  mūsų sanderio pagrindas.

Dovanų kuponai. Geresnė sveikata –  pati geriausia dovana. Todėl skatiname savo draugus artimiesiems dovanti SUP turus. Galite rinktis įvairios vertės dovanų kuponus. Daugiau informacijos apie dovanų kuponus irklentėms rasite čia.
Irklenčių dovanų kuponas

Irklenčių nuoma tai paslauga tiems, kas nori SUPinti savarankiškai. Turime įvairaus tipo ir gamintojų lentų: ALLround, Race, Cruise, pripučiamų ir kietų irklenčių. Irklenčių nuomos kaina skiriasi priklausomai nuo irklentės modelio. Jei ketinate įsigyti irklente, nuoma yra geriausias  būdas išsirinkti. Be to, mūsų pastoviems klientams padėsime įsigyti SUP’ą už fantastišką kainą. Daugiau informacijos rasite čia.

Irklenčių mokykla skirta norintiems išmokti valdyti irklentę taisyklingai. Kad sportuodami pasiektumėte maksimalių rezutatų turite išmokti judėti ant irklentės. Užsiemimus ves profesionalus, sertifikuotas irklenčių instruktorius. Daugiau informacijos apie irklenčių mokyklą rasite čia.

SUPcamp – kviečiame į trijų dienų irklenčių stovyklą Dzūkijos nacionalinio parko širdyje. SUP’insim skirtingose įvairaus sudėtingumo upėse, mokysimės SUP freestyle ežeruose, jaukius vakarus leisime stilingoje sodyboje.

Kodėl verta supinti su mumis?

Tikime, kad kiekvienas, pirmą kartą atsistojęs ant lentos tampa SUP ambasadoriumi. Todėl visus draugus ir prijaučiančius skatiname dalintis informacija apie irklentes su artimaisiais, burtis į SUP’erių bendruomenes. Jei Jūs esate aktyvi (aktyvus) mūsų programų dalyvė (dalyvis), pasistengsime, kad Jūs turėtumėte savo irklentę ir taptumėte mūsų partneriu. Tik drauge paversime Lietuvą SUP Meka.

Mes pirmieji išauginome irklenčių populiarumo daigus Lietuvoje. Mums tai pavyko todėl, kad irklentės visų pirma mūsų aistra. Sukurti irklenčių kultūrą Lietuvoje yra pagrindinis mūsų tikslas, kurio siekdami privalome išlikti novatoriais. Plaukioti irklentėmis naktimis ir 6:00 ryto prieš darbą ryte skamba keistai? Vidurnaktį pasitikę paskutinius SUP’erius mes keliamės 4:30 tam, kad būrys žavių merginų į darbus biuruose ateitų paraudusiais žandais ir lėtai bundančio miesto poezija širdyse.  2015 metų sezoną būsime dar drąsesni: Jūs tikrai būsite nustebinti. O Vilniuje išbandytas idėjas perkeliame į Kauną, Klaipėdos kraštą ir Dzūkiją. Sekite mūsų naujienas, siūlykite savo idėjas, junkitės prie mūsų iniciatyvų ir apsidairę pamatysite, kad stovite ant pirmosios SUP judėjimo bangos keteros Lietuvoje.

Irklenčių parduotuvė

Irklenčių nuomos paslauga leis Jums išbandyti skirtingų tipų ir kainų kategorijų lentas. Daugiau informacijos apie mūsų parduodamas irklentes, irklenčių kainas ir nuolaidas rasite čia.

Atostogos Tenerifėje

Kol Lietuvoje žvarbu, kviečiame atvažiuoti į mūsų irklenčių stovyklą Tenerifėje. Tenerifė – amžinos vasaros sala, todėl sąlygos plaukioti irklente čia puikios visus metus. 7 dienas Tenerifėje galėsite išmokt plaukti irklente ir atrasti įvairius supinimo stilius. Tenerifė ne tik nuostabiai tinka vandens pramogoms – čia rasite ir įspūdingą gamtą su didžiausia Ispanijos viršukalne – Tėidės ugnikalniu. Kanarų salų kainos nesikandžioja. Tenerifės programose rasite: irklenčių pradmenų pamoką, surfinimo pamokas, irklenčių jogą, pavėjinį plaukimą, delfinų safarį.

Daugiau apie kelionę į Tenerifę galite sužinoti čia