Darbas su medžiu tai viena geriausių poilsio formų. Kviečiame ne tik pailsėti ypatingoje aplinkoje, bet ir savo rankomis pasigaminti nuostabią medinę irklentę.

Irklentė

Deva SUP yra nedidelio svorio, 11’8 ilgio kruizinė irklentė. Puikiai tinka plaukiojimui vidutinėse, didelėse upėse, ežeruose, mariose. Dėl ypatingos formos, sėkliose vandenyse irklente galima plaukioti ir be kylio. Jos bortai sutvirtinti ypač tvirtais poliuretano dažais, denis dengtas neslidžia kamštine danga.

5 dienų SUP dirbtuvės Dzūkijoje

Per penkias dienas savo rankomis pasigaminsite puikią kruizinę irklentę, kurią galėsite patys stilizuoti. Tai bus unikalus, vienetinis produktas, pagamintas su mūsų meistrų priežiūra Jūsų rankomis. Mūsų dirbtuvės įrengtos Dzūkijos nacionalinio parko širdyje, Puvočių kaime. Dirbsite ir gyvensite tame pačiame name, upių ir ežerų apsuptyje, todėl kai nemeistrausite, laisvų laiku galėsite plaukioti irklentėmis ar atrasti turtingą Dzūkijos kultūrą.

Irklentė gaminama iš beržo faneros, pagal mūsų brėžinius suklijuojant griaučius ir korpusą. Vėliau medžiui suteikiama pageidaujama spalva jį impregnuojant, tada irklentė apsaugoma stiklo audiniu.

Dirbtuvės Vilniuje

Kviečiame atsipalaiduoti po dienos darbų vakarais gaminant irklentę.