Mes esame pirmas Lietuvoje SUP-board klubas. Mūsų misija diegti Lietuvoje SUP kultūrą. Mus vienija aistra irklenčių sportui ir nuotykių troškimas. Visai nesvarbu, esate irklenčių profesionalas(ė) ar ką tik perskaitėte apie šį sportą, turite irklentę ar ne. Jei kilo mintis, kad Jums pakeliui su mumis, surasime valandėlę kavos puodeliui.

Irklenčių puodelis

Kodėl krokodilas žalias ir įsiutęs?

GREEN…

…nes SUP’eriai (irklentininkai) – laisvę vertinančių, sugebančių stilingai ilsėtis, mėgstančių judesį ir iššūkius žmonių grupė, kuri žino, kad pasaulis tėra mažas kaimas, o savame kaime neteršiama. Mums nepakeliui su tais, kurie po savaitės „darbas–telikas–darbas–telikas“ važiuoja į gamtą matuoti kiek alaus, starkos ir šašlykų telpa į baidarę. Nes mes vaikščiojame vandeniu, o stovint puikiai matosi upių ir ežerų krantai, apsėklinti jūsų balių liekanomis.

FURIOUS…

…nes o taip, mes sugebame būti įsiutę, bet tai nėra mėgstamiausias ar pagrindinis mūsų būvis (nors yra dėl ko). Viena iš žodžio Furious reikšmių – pilnas energijos, nenustygstantis vietoje, pasiutęs. Aha, jo, mes dažniausiai tokie.

Supinam nes…

SUP’as yra genialiai paprastas būdas leistis į kelionę vandeniu, o mūsų civiliacijos pamatas yra paprasti dalykai. Kodėl dviračiai gerokai lenkia populiarumu velomobilius? Todėl, kad dviratis yra paprastesnis. Žinodami tai mes sukelsime revoliuciją Lietuvos vandenyse. Dienraščiai ir portalai nusėti nuostabiomis architektūrinėmis upių pakrančių vizualizacijomis, panašiomis į antroko svajones apie gražiausią mergaitę klasėje. O ji atsisako paskolinti flomasterį. Įkvėpti gyvybę Lietuvos upėms visai nebūtini infrastruktūriniai mega – projektai. Ženk vandeniu su mumis ir tapk pokyčių dalimi.

Mūsų draugai:

Dovanusala.lt-logotipas

Nuo šiol irklenčių turus Vilniuje ir Kaune galite įsigyti ir puslapyje www.dovanusala.lt paspaudę šią nuorodą.

Mes žiniasklaidoje: