Registruokis į irklenčių jogą

Džiaugiamės, kad būsime kartu su Jumis visais festivalyje „Debesų pieva“ liepos 3-9 dienomis!

Mūsų irklentės lauks kiekvieną dieną ir suteiks gražiausių įspūdžių plaukiojant ežere. Ne tik įspūdžiai, bet ir sveikata – irkelnčių sportas puiki mankšta – KŪNUI IR SIELAI.

Liepos 8 d. (šeštadienį), 15:00 val.  siūlome išbandyti jogą ant irklenčių! Tai daugeliui dar neatrasta sporto forma, kuri nepalieka abejingų. Kuo joga ant irklentės skiriasi nuo jogos pratimų atliekamų studijoje? Kadangi būnant ant irklentės tenka išlaikyti pusiausvyrą, dirba visai kiti kūno raumenys, kurie ne visada yra išjudinami stabiliai stovint ant žemės. Taip, gali būti, kad net ir patyrusiam jogui ant irklentės atlikti pratimus bus sunkiau, tačiau tikrai įdomiau.

Be to, joga ant irklentės suteikia naujų patirčių. Įsivaizduokit, esate kažkur ežero viduryje, aplink tyvuliuoja vanduo, vėjui papūtus ošia miškai, dangumi karts nuo karto prasklendžia paukščiai, čiulbėjimas sklinda iš pievų, o vanduo tarsi šiuolaikinės muzikos kūrėjas tuos garsus absorbuoja ir it aidas atkartoja prislopindamas tonacijas.

Pamirškit keturias salės sienas ir raminančios muzikos kompaktinį diską! Gamtoje viskas tikra! Kviečiame kartu tai patirti…

Kaina: 18 Eur. žmogui

Registruokitės:

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų tel. numeris (būtina)

Jūsų žinutė

You may also like

Leave a comment